Promocje

Ekonomiczne zakupy z POOLSPA - promocja “Przelew gratis”

04.06.2013

Wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej klasy wanien akrylowych, nowoczesne wzornictwo i komfort na najwyższym poziomie - tak przedstawia się oferta POOLSPA. Firma zachęca konsumentów do wyboru swoich produktów, oferując do niemalże wszystkich modeli wanien bez hydromasażu przelew gratis.

POOLSPA jest wieloletnim specjalistą w tworzeniu nastroju kąpielowego, dostarczając produkty trwałe, odporne na zarysowania oraz prezentujące ciekawe rozwiązania wzornicze. Wykonane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego wanny są mile w dotyku i długo utrzymują wysoką temperaturę wody.

Teraz każdy, kto zakupi jeden z modeli wanien POOLSPA otrzyma gratis przelew. Najnowsza promocja firmy obejmuje wszystkie wanny oprócz tych z opcją hydromasażu i trwa aż do wyczerpania zapasów. Bogata oferta portfolio marki sprawia, że każdy znajdzie wannę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Na szczególną uwagę zasługują nowe modele wolno stojące: Allure, Eternity oraz Dignity, a także innowacyjne wanny Sophie i Intea ze specjalnie zaprojektowaną szeroką półką ułatwiającą korzystanie z produktu.

Lista salonów objętych promocją, wszystkie modele wanien oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie: www.poolspa.pl

Źródło: Poolspa

Więcej

Firma powiązana:

POOLSPA

Telefon 801 88 76 22, 91 38 777 00
www.poolspa.pl

POOLSPA