Promocje

Klub Złotego Instalatora marki De Dietrich

03.06.2013

Jest to corocznie organizowana impreza, w której biorą udział najbardziej aktywne firmy wykonawcze z zakresu instalacji grzewczych w Polsce.

Pozwala ona na wyłonienie najaktywniejszych dla marki De Dietrich  firm wykonawczych, z którymi wyjeżdżamy, każdego roku, na tygodniowy pobyt szkoleniowo-wypoczynkowy w atrakcyjnym miejscu, poza granicami kraju, aby podyskutować w gronie Instalatorzy - producent.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby stać się uczestnikiem Klubu Złotego Instalatora?

1. Być firmą wykonawczo-instalacyjną, która w swojej strukturze organizacyjnej posiada ekipy wykonujące montaż i uruchomienia urządzeń grzewczych oraz oferuje i rzeczywiście wykonuje łączną usługę sprzedaży przy jednoczesnej instalacji produktów marki De Dietrich.

W przypadku wątpliwości De Dietrich Technika Grzewcza sp. z o.o. pozostawia sobie prawo podjęcia ostatecznej decyzji w tej kwestii.

2. Wypełnić zgłoszenie uczestnictwa w Klubie Złotego Instalatora i wysłać je pocztą na adres naszej firmy we Wrocławiu (druk formularza w załączeniu).

Uwaga: Osoby, które przesłały nam deklarację przy okazji swojego udziału w Klubie w 2004 roku i później nie muszą tego zgłoszenia ponownie wysyłać.

3. Wykonać łączny obrót w latach 2013 (cykl roczny) w wysokości 134 000 PLN w cenach netto zakupu w dowolnych firmach partnerskich De Dietrich w Polsce i udokumentować go wysyłając niezwłocznie kopie faktur zakupowych na adres De Dietrich we Wrocławiu. Ostateczny termin wysłania dokumentów – 17.01.2014.

lub

4. Wykonać łączny obrót w latach 2012-2013 (cykl dwuletni) w wysokości 136 000 PLN w cenach netto zakupu w dowolnych firmach partnerskich De Dietrich w Polsce i udokumentować go wysyłając niezwłocznie kopie faktur zakupowych na adres De Dietrich we Wrocławiu. Ostateczny termin wysłania dokumentów – 17.01.2014.

Uwaga: Tylko w przypadku cyklu rocznego nadwyżka obrotu przechodzi na następny rok rozliczeniowy bez możliwości przedłużenia na następne lata.

W obu powyższych wypadkach należy obowiązkowo uregulować w terminie do 31 grudnia 2013 swoje zobowiązania płatnicze w stosunku do dostawców, u których zakupili Państwo urządzenia grzewcze marki De Dietrich.

Uwaga: Zestawienia faktur przygotowane przez hurtownie nie mogą być podstawą naliczenia obrotu. Kopie faktur przesłane po 17.01.2014 zostaną uwzględnione dopiero w następnym roku, czyli przy kolejnej edycji KZI.

Korzyści z przynależności do Klubu Złotego Instalatora De Dietrich:

 • otrzymanie oficjalnego certyfikatu uczestnika Klubu Złotego Instalatora, podnoszącego prestiż Państwa Firm w kontaktach z potencjalnymi klientami,
 • udział w szkoleniu, pozwalającym na zapoznanie się z naszymi nowościami na 2014 rok,
 • 7 dniowy pobyt w atrakcyjnym miejscu basenu Morza Śródziemnego (na koszt De Dietrich),
 • okazja do udziału w wielu atrakcjach turystycznych i sportowych,
 • możliwość zabrania, maksymalnie 2 osób towarzyszących, za bardzo atrakcyjną cenę,
 • możliwość zakupu części zamiennych, bezpośrednio z naszej firmy, z dodatkowym 10% rabatem (przez 3 kolejne lata),
 • otrzymanie najnowszych materiałów reklamowych naszej marki na 2014 rok,
 • możliwość zakupienia, po bardzo atrakcyjnych cenach, samochodów osobowo-towarowych,
 • umieszczenie danych teleadresowych firmy na stronie www.dedietrich.pl, w zakładce sieć autoryzowanych instalatorów
  z ikoną Klubu Złotego Instalatora marki De Dietrich. Tak oznakowane firmy znajdują się zawsze na czele listy instalatorów w mieście i w swoim województwie,
 • ułatwienie bezpośredniego kontaktu z osobami zainteresowanymi zakupem kotła wraz z montażem przez umieszczenie numeru telefonu firmy w infocentrali.

Czekamy na Państwa zgłoszenia w Klubie Złotego Instalatora. Wiemy, że obroty jakie są wymogiem udziału nie będą łatwe do osiągnięcia. Ale są realne. Do zobaczenia wiosną 2014 roku. Ci z Państwa, którzy osiągną odpowiedni pułap obrotów łącznych w latach 2013-2014 też spotkają się z nami, ale wiosną 2015 roku. Prosimy się nie martwić - w naszym zawodzie czas szybko mija. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi Partnerami Handlowymi lub przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.dedietrich.pl, bądź też wysłanie do nas wiadomości z pytaniem. Specjalnie dla potrzeb klubu utworzyliśmy skrzynkę pocztową: zloty.instalator@dedietrich.pl

Źródło: De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Więcej