Promocje

Jubileuszowa promocja czyli niepowtarzalna oferta na 20. urodziny Franke Polska

25.05.2013

Z myślą o wszystkich, którzy chcą wyposażyć kuchnie, przygotowaliśmy wyjątkową promocję, obejmującą pełną gamę produktów, od zlewozmywaków i baterii po okapy i sortowniki na odpadki.

Z myślą o wszystkich, którzy chcą wyposażyć kuchnie, przygotowaliśmy wyjątkową promocję, obejmującą pełną gamę produktów, od zlewozmywaków i baterii po okapy i sortowniki na odpadki. W jubileuszowej ofercie promocyjnej FRANKE znalazły się zlewozmywaki i komory do podbudowy ze stali szlachetnej, a także modele wykonane z Fragranitu+, zabezpieczone powłoką antybakteryjną Sanitized®.

Promocją objęte zostały produkty z różnych grup cenowych, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie propozycję.
Dopełnieniem zlewozmywaka będzie bateria, oferowana również w obniżonej cenie. Dostępnych jest około 20 modeli w różnych kształtach i wykończeniach, od najpopularniejszych chromowanych i stalowych po baterie w wykończeniu miedzianym i granitowym, idealnie pasujące do zlewozmywaków kompozytowych.

Wybierając zlewozmywak i baterię spośród produktów objętych promocją każdy sam komponuje swój zestaw promocyjny. Pobierz ulotkę promocyjną.

Źródło: Franke

Więcej

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke