Promocje

Kup do końca czerwca ZAMRAŻARKĘ SKRZYNIOWĄ WHIRLPOOL i odbierz aż 5 lat gwarancji w prezencie

23.05.2013

Whirlpool oferuje nową promocje na zamrażarki Whirlpool. Każdy kto kupi zamrażarkę do końca czerwca 2013r. i prześle wypełniony formularz do siedziby firmy otrzyma 5 lat gwarancji w prezencie od Whirlpool. Szczegóły w sklepach AGD na terenie całego kraju.
Zamrażarki skrzyniowe Whirlpool z inteligentną technologią 6-ty Zmysł, to gwarancja  optymalnych warunków przechowywania żywności przy maksymalnej efektywności energetycznej. Inteligentne czujniki zastosowane w zamrażarkach Whirlpool kontrolują i wykrywają zmiany temperatur wewnątrz urządzenia oraz automatycznie włączają tryb szybkiego zamrażania. Tryb ten wyłącza się w chwili kiedy produkty zostaną dokładnie zamrożone. Dzięki temu oszczędza się do 30% energii.

Poniżej tylko niektóre z wyjątkowych funkcji zamrażarek skrzyniowych Whirlpool:
  • Specjalny kosz TurboFreeze - posiada on wentylator, który nawiewa zimne powietrze na świeżo włożone produkty. Dzięki intensywnej wymianie wychłodzonego powietrza, produkty mrożone są nawet do 50% szybciej niż w tradycyjnym, statycznym systemie. Szybkie mrożenie pomaga lepiej zachować walory estetyczne, smakowe i odżywcze mrożonych produktów.
  • System StopFrost - umożliwia  wyrównanie ciśnień wytwarzanych na skutek zmniejszenia się objętości zimnego powietrza poprzez specjalnie do tego celu zaprojektowany przewód, umieszczony w górnej klapie. Unika się dzięki temu obladzania i niszczenia uszczelek.

Kup do końca czerwca ZAMRAŻARKĘ SKRZYNIOWĄ WHIRLPOOL i odbierz aż 5 lat gwarancji w prezencie. Z powietrza przechodzącego z zewnątrz do wewnątrz, przez kanał wentylacyjny, w wyniku ochłodzenia wytrąca się szron. Umieszczone wokół przewodu grzałki, uruchamiane od czasu do czasu, rozpuszczają zamarzniętą wilgoć. Dzięki temu spływa ona do łatwo dostępnego zbiornika wewnątrz komory zamrażarki. Można go łatwo zdjąć i oczyścić. Zalecane jest to raz na 2-3 miesiące, w zależności od intensywności otwierania klapy. Dzięki systemowi StopFrost rozmrażanie zamrażarki jest szybkie i niezwykle proste, a otwieranie klapy ułatwione, dzięki wyeliminowaniu efektu zassania.

Źródło: Whirlpool

Więcej

Firma powiązana:

Whirlpool

Telefon infolinia 0 801 900 666
www.whirlpool.pl

Whirlpool