Promocje

Nowe odkurzacze PowerPro firmy Philips o dużej mocy ssania ułatwiają zachowanie idealnej czystości w domu

17.05.2013

Nie trzeba już wybierać między przyjemnym spędzaniem czasu z rodziną a pięknym i czystym domem – oba te cele łatwo osiągnąć, korzystając ze skutecznej pomocy. Nowe bezworkowe odkurzacze PowerPro firmy Philips sprawiają, że utrzymywanie idealnej czystości w domu jest dziecinnie łatwe, zapewniając tym samym więcej czasu na relaks i miłe spędzanie czasu z rodziną. Te łatwe w użyciu odkurzacze, zaprojektowane w oparciu o innowacyjną technologię PowerCyclone firmy Philips, nie tylko efektywniej sprzątają, ale także pomagają pozbywać się powszechnych alergenów, takich jak kurz i sierść zwierząt.

Dzięki wyjątkowo dużej mocy ssania1 oraz filtrom HEPA (High-Efficiency Particulate Air) nasze urządzenia zbierają nawet najmniejsze drobiny kurzu, pomagając w usuwaniu alergenów i zapewniając czystsze i bardziej higieniczne środowisko.Pozwalająca skutecznie usuwać kurz i zabrudzenia w domu rewolucyjna technologia PowerCyclone opracowana przez firmę Philips stanowi podstawę technologiczną urządzeń z linii PowerPro, dzięki czemu te bezworkowe odkurzacze posiadają doskonałe właściwości sprzątające. Dzięki maksymalnej skuteczności filtracji, pozwalającej usuwać z zasysanego powietrza kurz za każdym ruchem urządzenia, wszystkie zanieczyszczenia gromadzone są w poręcznym pojemniku z funkcją „click and go”. Dzięki temu silnik odkurzacza pracuje płynnie, a w domu panuje świeżość i czystość.

Pierwsze urządzenie w nowej linii – Philips PowerPro – doskonale zbiera kurz w czasie sprzątania, będąc pod tym względem skuteczniejszym od swoich konkurentów o 40%,2 dzięki zaawansowanej technologii PowerCyclone 5 zapewniającej szybsze i łatwiejsze sprzątanie. Zaawansowana nasadka AeroSeal, zasysająca zabrudzenia z wyjątkową siłą zapewnianą przez silnik o mocy 2100 W, sięga głęboko pomiędzy włókna dywanu, aby zebrać gromadzący się tam kurz i brud już za jednym pociągnięciem, skracając czas i zmniejszając wysiłek związany ze sprzątaniem.

Zapewniający trwałe i niezrównane rezultaty sprzątania odkurzacz Philips PowerPro Active został oparty na technologii PowerCyclone 4 i zoptymalizowany pod kątem dużej mocy ssania i doskonałej wydajności. Dzięki niewielkiej masie własnej odkurzacz ten jest niezwykle zwrotny i nie sprawia nawet najmniejszych problemów związanych z jego przesuwaniem w trakcie sprzątania. Dzięki silnikowi o mocy 2000 W, dynamicznej stylistyce i wysokiej jakości wykończenia, model ten jest bardzo podobny do modelu Philips PowerPro – i podobnie jak on jest również wyposażony w pojemnik na kurz wyprofilowany w sposób ułatwiający jego opróżnianie. Urządzenie oferuje także przydatną funkcję sterowania mocą, pozwalającą dostosowywać siłę ssania do różnych rodzajów powierzchni, takich jak puszyste dywany, podłogi z drewna oraz laminatu, a nawet zasłony.

Nowe odkurzacze PowerPro firmy Philips o dużej mocy ssania ułatwiają zachowanie idealnej czystości w domu. Choć wysokiej jakości urządzenia zwykle posiadają również wysoką cenę, odkurzacz Philips PowerPro Compact jest zaskakująco miłym odstępstwem od tej reguły. To nieduże i przystępne cenowo urządzenie zapewnia o 20% większą moc ssania niż jego konkurenci,3 gwarantując bezproblemowe wykonywanie prac domowych. Urządzenie to, podobnie jak model PowerPro Active, również zbudowano w oparciu o technologię PowerCyclone 4, i dodatkowo wyposażono w nową i ulepszoną turboszczotkę zapewniającą większy przepływ powietrza. Ten odkurzacz również posiada pojemnik na kurz z funkcją „click and go” oraz ergonomiczny uchwyt gwarantujący niezwykłą wygodę i łatwość zapewniania czystości we wszystkich zakamarkach w całym domu.

John Smith, wiceprezes i lider kategorii „Pielęgnacja podłóg” w firmie Philips, mówi: „Nasza nowa linia wydajnych odkurzaczy doskonale spełnia potrzeby osób pragnących czystości i komfortu w domu osiąganych bez konieczności poświęcania czasu, który można spędzić z rodziną. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w pielęgnacji podłóg możemy z dumą stwierdzić, że nowe odkurzacze PowerPro Active i PowerPro Compact zapewniają wyjątkowo dużą moc ssania. Nasz flagowy model PowerPro zbiera o 40% więcej kurzu niż urządzenia naszych konkurentów. Każdy model z tej linii oparty jest na naszej zaawansowanej technologii PowerCyclone, co dla użytkowników oznacza po prostu mniej czasu poświęcanego na sprzątanie i więcej na aktywny wypoczynek, gotowanie lub po prostu relaks w domu. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, ile osób cierpi na alergię na kurz i sierść zwierząt, w naszych urządzeniach zastosowaliśmy również filtry HEPA, które usuwają nawet najmniejsze drobiny kurzu i sierści, zapewniając nieskazitelną czystość w całym domu”.

Nowe odkurzacze PowerPro Active i PowerPro Compact firmy Philips, sprawiają że sprzątanie jest nadzwyczaj łatwe i przyjemne.
Rekomendowane ceny detaliczne brutto wynoszą:
FC8634/01 – 619 PLN
FC8632/01 – 579 PLN
FC8473/01 – 449 PLN
FC8474/01 – 449 PLN

Źródło: Royal Philips Electronics

Więcej

Firma powiązana:

Philips Lighting Poland

Telefon 61 437 44 00
www.philips.pl, www.lighting.philips.pl/

Philips Lighting Poland