Promocje

"Najpiękniejsze oczko z Aquael" - wiosenny konkurs fotograficzny

16.05.2013

Masz oczko wodne lub fontannę? – Przygotuj swój ogród do sezonu razem z AQUAEL i wygraj nowoczesne Lampy Solarne Leddy.

Seria lamp LEDDY to nowość w ofercie AQUAEL - zasilane energią słoneczną, stanowią efektywne i przyjazne dla środowiska naturalnego oświetlenie zewnętrzne. Są łatwe w montażu i praktycznie bezobsługowe w eksploatacji. Kup produkty do oczka wodnego marki AQUAEL wartości min. 200 zł, zrób zdjęcia swojego oczka, wyślij na adres konkurs@aquael.pl i wygraj nowe Lampy Solarne LEDDY oraz wiele innych nagród!

"Najpiękniejsze oczko z Aquael"– wiosenny konkurs fotograficzny. Na zdjęcie Twojego oczka wodnego czekamy do 31 lipca 2013 r. na konkurs@aquael.pl. W swojej ocenie Jury będzie brało pod uwagę projekt aranżacji oczka wodnego, fontanny lub stawu, ogólne wrażenie artystyczne i estetyczne, kreatywność i innowacyjność kompozycji oraz jakość nadesłanych fotografii. Najlepsza praca zostanie wyróżniona przez Jury nagrodą kompletem lamp ogrodowych LEDDY, o wartości 5000 zł!

Lista nagród:
I m-ce: Zestaw 2x Latarnia solarna LEDDY MODENA o wartości 5 000 zł
II m-ce: Odkurzacz do oczek wodnych, stawów i fontann CLEANEO o wartości 1 000 zł
III m-ce: Zestaw filtracyjno - fontannowy KLARJET 5000 o wartości 750 zł
Dodatkowo 15 najlepszych prac zostanie nagrodzonych zestawami oświetlenia AQUAEL SOLAR LILLY LIGHT TRIO.

Nowoczesne, dostępne na rynku produkty marki AQUAEL znacznie ułatwiają założenie i pielęgnację oczek wodnych, stawów ogrodowych i fontann. Wierzymy, że polscy ogrodnicy mogą pochwalić się wspaniałymi aranżacjami. Zaprezentuj zdjęcie swojego oczka wodnego, a najlepsze prace nagrodzimy!
Szczegóły Konkursu jak również warunki uczestnictwa, przyznawania i odbioru nagród są zawarte w regulaminie dostępnym na www.aquael.pl oraz
https://www.facebook.com/AQUAEL.AQUARISTIC

Źródło: Aquael

Więcej

Firma powiązana:

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

Telefon 22 644 76 16
www.aquael.pl, www.aquaelzoo.pl

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.