Promocje

Zostań mistrzem domowych wypieków – smakowita promocja marki Mastercook

05.01.2010

Przełożona słodkim kremem karpatka, rumiane babeczki jogurtowe, pachnący czekoladą murzynek – samodzielnie przyrządzone specjały smakują najlepiej. Atrakcyjny zestaw – nowoczesna kuchenka, funkcjonalny mikser i pakiet ciast do błyskawicznego przygotowania – dostępny w nowej promocji marki Mastercook, to najlepszy przepis na domowe wypieki i wspólne, rodzinne pieczenie...

„Zostań z nami mistrzem domowych wypieków” to specjalna oferta na sprzęt wolno stojący marki Mastercook, która potrwa od 1 stycznia aż do 30 kwietnia 2010 roku. Kupując w ciągu tych czterech miesięcy nowoczesną kuchenkę, otrzymamy wyjątkowe prezenty: pakiet smacznych ciast Dr. Oetker, które stanowią podstawę pulchnego wypieku, poręczną wagę kuchenną, odmierzającą odpowiednią ilość dodatkowych składników i funkcjonalny mikser, łączący wszystkie elementy w jednolitą, gładką masę.

Ten atrakcyjny zestaw docenią zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pieczeniem, jak i doświadczeni kucharze, dla których przyrządzanie słodkich wypieków nie ma tajemnic. Pełny kulinarny sukces gwarantują nowatorskie piekarniki, w które wyposażone zostały kuchenki wolno stojące marki Mastercook. Wszystkie modele posiadają innowacyjną, łatwo czyszczącą – emalię Top Slide. Resztki wypieków, przypalony tłuszcz czy cukier nie przywierają, dzięki czemu czyszczenie piekarnika jest zaskakująco łatwe i szybkie.

Specjalna, gładka powłoka Top Slide, pokrywająca ścianki urządzenia oraz wkłady, zapewnia także efektywne rozprowadzenia ciepła i tym samym najlepszą jakość pieczenia. Doskonały, bezpieczny dostęp do przyrządzanego ciasta umożliwiają funkcjonalne drabinki, ułatwiające wysuwanie wkładów. Nowoczesny programator elektroniczny z czytelnym wyświetlaczem, umożliwia sprawne sterowanie piekarnikiem m.in. ustawianie odpowiedniej temperatury i niezbędnego czasu pieczenia.

Oprócz szerokiej oferty kuchenek wolno stojących, najnowszą promocją marki Mastercook objęte zostały również pralki ładowane od góry (m.in. unikalny model PTDE-136 Dose z automatycznym dozownikiem detergentów) i od frontu, a także chłodziarko-zamrażarki i zmywarki. Zakup tych produktów premiowany jest atrakcyjnymi nagrodami: odkurzaczem, chłodziarką do wina, suszarką do włosów lub szybkowarem.


Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach znajdują się w wybranych sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie www.mastercook.pl w zakładce „Promocje”.

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook