Promocje

Weź udział w konkursie i wygraj płatne praktyki w Pol-Skone

06.05.2013

Studenci Politechniki Lubelskiej mają szansę wygrać cenne nagrody rzeczowe i możliwość odbycia płatnych praktyk u jednego z największych pracodawców naszego regionu – producenta drzwi i okien POL-SKONE. Wystarczy, że do 31 maja przygotują projekt na jeden z trzech tematów konkursowych.

- Od początku istnienia firmy doceniamy potencjał młodych i kreatywnych osób. Jestem przekonany, że możliwość odbycia płatnych praktyk w naszej firmie będzie dobrym startem w karierze zawodowej studentów Politechniki Lubelskiej – mówi Sławomir Szulżyk, dyrektor handlowy POL-SKONE Sp. z o.o.

Aby wziąć udział w konkursie należy przedstawić autorską koncepcję na jeden z trzech tematów konkursowych:
1.    Zaprojektować dowolne drzwi wewnętrzne, lub
2.    Przedstawić innowacyjną kampanię promocyjną dla wybranej gamy produktów POL-SKONE, lub
3.    Zaprezentować dowolną innowację technologiczną w drzwiach, która wpłynie na zwiększenie ich funkcjonalności.

Weź udział w konkursie i wygraj płatne praktyki w Pol-Skone. Do wygrania są trzy nagrody w każdej z kategorii: za zajęcie pierwszego miejsca miesięczny staż płatny w wysokości 700 zł oraz tablet graficzny, za zajęcie drugiego miejsca tablet graficzny niższej klasy, a za zajęcie trzeciego miejsca dysk zewnętrzny. - Konkursy organizowane przez Politechnikę Lubelską w kooperacji z lubelskimi firmami, jak na przykład POL-SKONE, to wzorcowy przykład współpracy na linii uczelnia – przedsiębiorstwo. Jej efektem są konkretne propozycje dla  naszych studentów w postaci  np. odbywania praktyk u najlepszych pracodawców, a po ich zakończeniu możliwość zatrudnienia. – podkreśla rektor Politechniki Lubelskiej prof. Piotr Kacejko.
Więcej informacji i regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.pol-skone.pl w zakładce "KONKURS".

Źródło: Pol-Skone

Więcej

 

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone