Promocje

Świąteczny konkurs Sanitec KOŁO

08.12.2009

Sanitec KOŁO zaprasza do udziału w świątecznym konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia można przesyłać jeszcze do 14 grudnia!

Ogłoszony na portalu konkurs jest pierwszą tego typu inicjatywą zorganizowaną przez Sanitec KOŁO, łączącą zabawę z niecodzienną promocją marki.  Producent ceramiki po raz pierwszy przygotował projekt o tak dużym zasięgu, który jest zupełnie nową inicjatywą firmy, skierowaną do klientów i sprzedawców.

Aby zgłosić się do zabawy należy ułożyć życzenia świąteczne dla KOŁA i wysłać je korzystając z gotowego formularza, znajdującego się na stronie www.kolo.com.pl.

Zabawa trwa od 16 listopada do 14 grudnia. Warto się spieszyć, ponieważ na zwycięzców czekają cenne nagrody: 3 Laptopy Sony VAIO, 5 konsol Sony PS3, 10 nowoczesnych odtwarzaczy SONY MP3. Autorzy najciekawszych życzeń zostaną nagrodzeni jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Konkursowi towarzyszy akcja promocyjna na największych portalach budowlanych oraz kampania reklamowa w wyszukiwarce Google. Informacja o świątecznej zabawie Sanitec KOŁO może zostać wyświetlona nawet 700-900 tysiącom użytkowników.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie konkursu: www.kolo.com.pl/swieta lub www.kolo.com.pl/xmas.html.

Źródło: Sanitec Koło