Promocje

Promocja ogrzewaczy przepływowych

27.03.2013

Ogrzewanie wody w miejscu i czasie jest zdecydowanie najbardziej ekonomicznym sposobem na komfort ciepłej wody. Bardzo wysoka sprawność elektronicznych ogrzewaczy oraz możliwość podłączenia kilku punktów poboru wody do jednego urządzenia pozwala nie tylko na oszczędność energii i wody, ale i obniżenie kosztów inwestycyjnych.

 

Elektroniczne ogrzewacze STIEBEL ELTRON potrafią w szybki sposób przygotować ciepłą wodę użytkową przy jednoczesnym komforcie obsługi oraz nadzwyczajnej jakości i wysokiej wydajności. Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwala na uzyskanie nawet do 30% oszczędności energii i zużycia wody w porównaniu do tradycyjnych, hydraulicznie sterowanych ogrzewaczy.

Promocja ogrzewaczy przepływowych. Znajdź lokalnego dystrybutora i kup wybrany model. Do każdego urządzenia objętego promocją otrzymasz pilot lub tablet (do wyboru). Wystarczy przysłać scan zapłaconej faktury na adres: zamowienia@stiebel-eltron.pl lub faxem na nr 22/609-20-29 wraz z potwierdzonym adresem do wysyłki upominku, numerem telefonu kontaktowego oraz informacją o wyborze nagrody: tablet lub pilot.

Szczegóły promocji: http://www.stiebel-eltron.pl/promocja_2013/szczegoly_promocji

Źródło: Stiebel Eltron

Więcej