Promocje

Zmywaj z satysfakcją! 60 dni na testowanie i decyzję

19.11.2009

Koniec ery zmywania! - Przekonaj się, dlaczego warto mieć zmywarkę! Oszczędzasz wodę - zużywasz do 10 razy mniej wody niż w czasie zmywania ręcznego (10 l versus 100 l podczas jednego zmywania). W ciągu roku zaoszczędzisz ilość wody potrzebną do 440 kąpieli pod prysznicem.

Oszczędzasz taką ilość energii, która wystarczy do działania chłodziarko-zamrażarki przez cały rok! Oszczędzasz czas - zyskujesz 28 wolnych dni w ciągu roku! Zmywasz higienicznie - w temperaturze 70º C ginie aż 99,9% bakterii...

Zasady akcji:

1. Kup zmywarkę marki Siemens pomiędzy 26.10.2009 a 31.12.2009r.

2. Testuj zakupioną zmywarkę przez 2 miesiące - gwarantujemy, że będziesz zachwycona!

3. Jeżeli z jakichkolwiek powodów postanowisz zwrócić zmywarkę, wyślij maila informującego o decyzji dokonania zwrotu na adres zmywarki@bshg.com, nie później jednak niż w ciągu 60 dni od daty zakupu urządzenia. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby umówić termin odbioru zmywarki przez technika Serwisu Siemens.

4. W ciągu 14 dni roboczych od daty odbioru zwrócimy Ci 100% kwoty zakupu.

Dodatkowo, zestaw produktów Calgonit gratis!

Wystarczy, że zakupisz promocyjną zmywarkę Siemens, a w punkcie sprzedaży lub wraz z dostawą sprzętu otrzymasz prezent - zestaw środków Calgonit zapewniający idealny efekt zmywania. W skład takiego zestawu wchodzą:

• 3 kapsułki Calgonit Quantum,

• odświeżacz do zmywarki

• płyn do czyszczenia zmywarki.

 

Więcej

źródło: Siemens

Firma powiązana:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Telefon 22 57 27 600
www.siemens-home.pl

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.