Promocje

Promocja Collect & Enjoy: Pin-Up Collection 2013

22.03.2013

W 2013 roku okleimy wszystkie nasze produkty z linii Gebo Quick, Gebo Clamps i Gebo Special naklejkami z kolekcji Pin-Up. Wszystkie nasze produkty zostały opatrzone etykietą z naklejką dołączoną do kodu kreskowego. Wewnątrz można znaleźć jedną z 12 różnych naklejek Pin-Up. Zbieranie naklejek umożliwia kupon, który można ściągnąć ze strony internetowej Grupy Gebo www.gebointernational.com lub ze strony Gebo Technika International www.gebo.com.pl

Zapraszamy do udziału w Promocji wszystkich instalatorów!
Promocja trwa przez cały 2013 rok!!!
Szukaj promocyjnych etykiet na produktach Gebo. Zbierz całą kolekcję 12 pięknych Pin-Up Girls, a otrzymasz Nagrodę Gwarantowaną – koszulkę z wizerunkiem Pin-Up Girl! Wystarczy, że wyślesz do nas Kupon z 12 różnymi naklejkami z etykiet.

Dodatkowo Nagrody Niespodzianki otrzymają pierwsze 3333 zgłoszenia napływające z całej Europy do wszystkich spółek-córek Gebo!

Uczestnicy Promocji mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym Gebo!
Każdy uczestnik naszej Promocji może wziąć udział w konkursie i wygrać Kamerę Inspekcyjną Rems. Wystarczy, by zainstalował produkt Gebo, zrobił fotografię i dołączył ją do kuponu. (Akceptujemy wydruki lub zdjęcia przesłane na adres konkurs@gebo.com.pl)

W każdym kwartale 2013 roku wybierzemy 3 najlepsze zdjęcia, a ich autorów nagrodzimy kamerami! Pozostali uczestnicy Konkursu otrzymają Nagrody Pocieszenia – zmywalne tatuaże z wizerunkiem Pin-Up Girl.

Promocja Collect & Enjoy: Pin-Up Collection 2013
. Dlaczego Pin-Up? Dziewczyny Pin-Up są symbolem Złotych Lat 50., czasów wzrostu ekonomicznego i poprawy jakości życia. Chcemy przenieść ducha lat 50. w teraźniejszość, ponieważ w czasach kryzysu ekonomicznego w Europie chcemy skupić się na czymś pozytywnym i kolorowym.

Nowa międzynarodowa strona GEBO
Od 3 stycznia 2013 roku działa strona www.gebointernational.com Jej głównym zadaniem jest dostarczanie rozrywki naszym klientom i wszystkim hydraulikom w Europie, którzy pracują z produktami Gebo. W tym roku tematem przewodnim strony jest kampania Pin-Up. Ta strona to coś więcej niż prezentacja najnowszej kampanii marketingowej. Z jej pomocą chcemy stworzyć społeczność instalatorów, używających produktów Gebo, swego rodzaju ‘społeczność Gebo’.

Serdecznie zachęcamy do udziału zarówno w kampanii, jak i do rejestracji na stronie www.gebointernational.com

Regulamin promocji pobierz >>> (http://www.gebo.com.pl/pdf/promocja_Zima_Remontuj_z_Gebo_02.12.2011.pdf)
Ulotka Collect&Enjoy pobierz >>> (http://www.gebo.com.pl/pdf/Kupon_promocyjny_02.12.2011.pdf)
Kupon zgłoszeniowy pobierz >>> (http://www.gebo.com.pl/pdf/Regulamin_promocji_Zima_Remontuj_z_Gebo_02.12.2011.pdf)

Źródło:

Więcej: