Promocje

Normstahl Entrematic przedłuża promocję bram garażowych Satin!

20.03.2013

Brama garażowa Satin firmy Normstahl Entrematic cieszy się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów. Główne zalety tego rozwiązana to solidna konstrukcja, funkcjonalność, jak również elegancki wygląd. Niezaprzeczalnym walorem tego modelu jest doskonała relacja jakości do ceny. Tym bardziej, że firma Normstahl Entrematic przedłużyła aż do 14. kwietnia 2013 promocję „Cena jest biała”, która uprawnia do zakupu bramy Satin w 10 standardowych kolorach w cenie białego.

Modne kolory bez dopłaty
Brama Satin z gładką powierzchnią dostępna jest w pięciu modelach Line, Trend, Flair, Micro i Style. Model Satin Line charakteryzuje subtelne frezowanie i bardzo elegancki wygląd. Z kolei Trend to klasyczna i nowoczesna brama garażowa, która łączy dyskretną i ponadczasową stylistykę z najnowszą technologią. Wyjątkowy charakter przetłoczenia Flair zachwyca dynamicznym i atrakcyjnym wyglądem dzięki unikalnemu rowkowi znajdującemu się w górnej części panelu. Niepowtarzalny i wyjątkowy design – to zalety modelu Micro, a szerokie panele w modelu Satin Style nadają bramie zdecydowanego charakteru.

Co więcej, brama Satin firmy Normstahl Entrematic dostępna jest aż w 10 modnych kolorach. Szary antracyt, jasnoszary, szary metalik, szary sygnalizacyjny, a także białe aluminium, szare aluminium oraz biały komunikacyjny to surowe odcienie bazujące na niezwykle eleganckich jasnych barwach idealnie komponujących się z nowoczesną bryłą budynku. Uzupełnienie palety stanowią cieplejsze odcienie imitujące drewno - złoty dąb, ciemny dąb oraz mahoń, które będą dopełnieniem budynków o stonowanej kolorystyce. Możliwość wyboru odcienia bramy spośród tak bogatej palety barw powoduje, że inwestor może indywidualnie skomponować design wejścia do garażu, dopasować go do koloru elewacji, stolarki okiennej czy też otoczenia domu. Niezaprzeczalną zaletą bramy firmy Normstahl Entrematic jest możliwość skorzystania z promocji cenowej „Cena jest biała”, która gwarantuje zakup bramy w szczególnie atrakcyjnej cenie.

Normstahl Entrematic przedłuża promocję bram garażowych Satin! Dzięki temu aż do 14.04.2013 roku każdy klient firmy Normstahl Entrematic może stworzyć oryginalne wejścia do garażu bazujące na bramie Satin.

Satin, czyli bezpieczeństwo i komfort użytkowania
Brama Satin posiada panel wypełniony pianką o grubości 42mm z całkowicie wykończoną, gładką powierzchnią. Współczynnik przenikania ciepła U o wartości 1.00 W/m²K - dla bramy o powierzchni 10m² - jest najlepszym dowodem na to, że wybierając właśnie ten model, oszczędzamy energię. Rozwiązania zastosowane w bramie Satin firmy Normstahl Entrematic zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Są to przede wszystkim sprężyny i prowadnice, które są zabezpieczone przed łatwym dostępem, a z kolei ochrona przed przytrzaśnięciem palców gwarantuje, że nawet najmłodsi domownicy mogą bezpiecznie otwierać i zamykać bramę prowadzącą do garażu. Zaletą tego modelu jest również minimalne zapotrzebowanie na miejsce na nadprożu i po bokach - tylko 120 mm łącznie z napędem oraz 80 mm po bokach. Dodatkowym walorem jest otwór na bramę, który nie zmniejsza światła wjazdu, dzięki czemu przestrzeń w garażu jest optymalnie wykorzystana. Co więcej, producent udziela aż 10 letniej gwarancji na wszystkie części i powierzchnię bramy.

Doskonała konstrukcja, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania to podstawowe cechy bram garażowych. Inwestorzy poszukują jednak designerskich rozwiązań atrakcyjnych wizualnie i w rozsądnej cenie. Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku jest propozycja firmy Normstahl Entrematic, która oferuje bramę Satin w 5 intrygujących modelach, a także 10 modnych kolorach dostępnych bez dodatkowych opłat. Skorzystanie z promocji „Cena jest biała” gwarantuje zatem zakup niezawodnej bramy w niezwykle przystępnej cenie.

Brama segmentowa Satin cena brutto od 3 481 zł

Źródło:

Więcej:

Firma powiązana:

Normstahl Entrematic

Telefon 22 781 80 46, 801 15 65 60
www.normstahl.pl
info@normstahl.com.pl

Normstahl Entrematic