Promocje

Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

06.03.2013

Zestaw fotokomórek jest jednym z najważniejszych elementów każdego systemu, w skład którego wchodzi automatyczna brama wjazdowa bądź garażowa. Traktując bezpieczeństwo jako największy priorytet, od marca firma Nice Polska do wybranych zestawów dołącza zestaw fotokomórek Nice FK w cenie 1 zł netto!

W siłownikach oraz pilotach Nice od lat stosowane są inteligentne rozwiązania, które powodują, że ingerencja z zewnątrz w systemem automatyki jest ograniczona do minimum. Fotokomórki gwarantują poprawne i bezpieczne funkcjonowanie systemu automatyki przydomowej. Dzięki fotokomórkom brama otwiera się i zamyka w odpowiednim momencie, gwarantując w ten sposób należyty poziom bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Nice Polska zdecydowała się od 4.03.2013 r. do wybranych zestawów automatyki dołączać komplet fotokomórek Nice FK w cenie 1 zł netto.

Posiadacz bramy przesuwnej z pewnością zainteresuje się zestawem Robo500, który pozwala otwierać bramę o ciężarze nawet do 500 kg. W zestawie znajduje się centrala sterująca, radioodbiornik  oraz dwa piloty dwukanałowe FLO2R.

Z kolei dla osób pragnących zautomatyzować bramy dwuskrzydłowe, Nice Polska poleca zestawy Wingo2024 oraz Wingo3524. Za pomocą pierwszego zestawu można otwierać bramy o długości skrzydła do 2 m, a drugim o długości nawet do 3,5 m. W obu zestawach oprócz zestawu siłowników znajdują się centrala sterująca oraz dwa piloty dwukanałowe FLO2R.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze! We wszystkich tych przypadkach zestaw fotokomórek Nice FK, który zagwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa, można nabyć w rewelacyjnie niskiej cenie 1 zł netto. Oferta obowiązuje do 30.04.2013 r. Sugerowana cena detaliczna brutto fotokomórek Nice FK wynosi 184,50 zł. Produkty Nice można nabywać na terenie całej Polski w sieci ponad 1 500 Partnerów Handlowych Nice.

Źródło: Nice

Więcej

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska