Promocje

25 lat GWARANCJI na wszystkie elementy jednostki centralnej!

22.02.2013

„LIFETIME WARRANTY” – dożywotnia gwarancja na części. Średnia żywotność urządzeń TOP VAC wynosi około 30 lat, dlatego wyjątkowa gwarancja 25 lat na wszystkie elementy jednostki centralnej nie jest żadnym problemem!

Co sprawia, że jednostki Duovac i Husky posiadają 25-letnią gwarancję:

  • Luksusowe wykończenie – wykonane z wysokiej jakości materiałów i metali szlachetnych w celu zapewnienia długiej żywotności trwałości naszych urządzeń.
  • Lekki, aluminiowy zbiornik z ergonomicznymi uchwytami - bardzo łatwe opróżniania zbiornika.
  • Podwójny system filtracji, cyklon w połączeniu z wielowarstwowym tkaninowym filtrem DuoFib Velcro (możliwość prania w pralce) lub wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy (do wyboru przez użytkownika)Zastosowanie takiej filtracji gwarantuje to że powietrze wyrzucane z jednostki centralnej jest idealnie oczyszczone chroniąc przy tym silnik przed zanieczyszczeniami mogącymi znacznie skrócić żywotność turbiny.
  • Mocny silnik – AMETEK Lamb (USA), do 5 razy więcej mocy niż w przenośnych odkurzaczach.
  • Wskaźnik LED w standardzie (przekazuje najważniejsze informacje o parametrach pracy jednostki centralnej).
  • System łagodnego uruchamiania soft-start (poprawia wydajność i żywotność silnika).
  • Możliwość zastosowania filtra wylotu powietrza HEPA, dzięki któremu jednostka jest w stanie wychwycić do 99,97% cząstek >0,3 μm. nie mam wówczas potrzeby wyrzucanie powietrza na zewnątrz budynku .Rozwiązanie taki polecane jest w domach pasywnych lub tam gdzie jednostka zamontowana jest w garażu. Dodatkowo filtr ten obniża głośność jednostki centralnej o około 2 dB.

25 lat GWARANCJI na wszystkie elementy jednostki centralnej! Zadzwoń i sprawdź 61 8177-043, lub wyślij formularz kontaktowy

Źródło: TOP VAC

Więcej

Firma powiązana:

TopVac

Telefon Infolinia 61 817 70 43
www.topvac.pl, www.odkurzaczehusky.pl, www.duovac.pl, www.saniflo.pl
biuro@topvac.pl

TopVac