Promocje

Budowę planuj z głową – rabaty czekają!

30.11.2012

Dla klientów ,którzy starannie planują budowę swojego domu ,a tym samym wiedzą jaki materiał i kiedy będzie im potrzebny TECHBUD ma specjalną propozycję.

Materiał, który wykorzystywać będziecie Państwo na swoich budowach w sezonie budowlanym 2013, można zakupić z indywidualnym rabatem, a odebrać w dowolnym terminie, odpowiednim dla Państwa.

Na podstawie przesłanego nam rzutu i przekroju z Państwa projektu w niewiążący sposób przeliczymy ilość niezbędnych elementów. Materiał magazynowany jest bezpłatnie do czasu gdy jest rzeczywiście potrzebny na Państwa budowie.

Każda oferta jest indywidualna i uwzględnia specyfikę Państwa potrzeb. W ramach zakupu służymy pomocą i doradztwem technicznym na budowie. Wszystko to tworzy ofertę z której warto skorzystać. Ostatni sezon budowlany pokazał, że warto działać z wyprzedzeniem.

Zawsze możecie Państwo zyskać rabat nawet 21% na pustaki i stropy dzięki naszemu konkursowi na Facebook'u! Na naszym profilu prezentujemy ciekawe zdjęcia, którym towarzyszą pytania dotyczące budownictwa, architektury, geografii i czasami historii:) Zapraszamy na nasz profil ;) Budowę planuj z głową – rabaty czekają!

Źródło: Techbud

Więcej

Firma powiązana:

Techbud

Telefon 12 632 61 47, 602 32 54 54, 602 31 25 25
www.techbud.com.pl
biuro@techbud.com.pl

Techbud