Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe

Wykańczasz dom? Korzystaj z promocji WIŚNIOWSKI

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-05-20

Wszyscy doskonale wiemy, jak wiele czasu i środków finansowych generuje budowa domu czy jego remont. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenie to konieczne elementy naszej inwestycji i posesji, a ponieważ mają nam służyć przez wiele lat, warto w nie zainwestować.

Zakup produktów wysokiej jakości, do tego w promocji gwarantuje nam niezbędny komfort i zapewniają bezpieczeństwo. Dzięki ofertom specjalnym oszczędzamy pieniądze i możemy dostać więcej w lepszej cenie. Na jakie promocje można liczyć?

Popularne produkty w niższych cenach

Obniżki procentowe lub kwotowe, to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych promocji. Warto na nie czekać, zwłaszcza, gdy chcemy kupić więcej produktów np. drzwi z inteligentnym systemem smartCONNECTED czy nowoczesne ogrodzenie. Taką wiosenną promocję klientom oferuje marka WIŚNIOWSKI, lider w produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Dzięki niej klienci mogą zaoszczędzić środki, kupując przy tym produkty najwyższej jakości. Przykładowo, w korzystniejszej cenie nabyć możemy superciepłą automatyczną bramę segmentową UniTherm z panelem INNOVO o grubości 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO.

Dodatkowo przy zakupie bestsellerowych drzwi CREO zamówić można do nich ukryty samozamykacz 50% taniej lub otrzymać stylowy uchwyt gratis. Pełnię wykończenia zyskamy zamawiając nowoczesne ogrodzenia w najmodniejszych kolorach Home Inclusive 2.0, które teraz dostępne są przy dopłacie jedynie 5% (zamiast 15%). Rabaty tego typu są bardzo korzystne, zwłaszcza gdy od dawna planowaliśmy zmiany lub musimy zakupić wiele produktów w jednym czasie.

Ile razy musieliśmy odkładać wykańczanie naszych inwestycji na "lepsze czasy"? Dzięki proponowanej przez WIŚNIOWSKI promocji możemy pozwolić sobie na zakup pełnego wykończenia domu już dzisiaj, zyskując spokój i jakościowe produkty na lata.

Korzystne raty

Zakupy na raty to jedna z popularnych form promocji. Przy wyposażaniu domu naprawdę warto z niej korzystać, zwłaszcza przy ratach 0%. Do 16 lipca 2019 roku, produkty marki WIŚNIOWSKI zakupić można w ofercie specjalnej - nawet w 30 ratach RRSO 0%. Klient decydujący się na zakup produktów na raty ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów - te w czasie trwania oferty wiosennej wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat). Suma wpłacanych rat będzie więc równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie nie możemy sobie pozwolić na całościowy zakup, a nie chcemy czekać lub wydawać pieniędzy na tańsze zamienniki.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Pozostałe promocje
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny