Promocje

Wiosenna promocja na grzejniki Convector

10.04.2019

Wiosenna promocja do -40% na grzejniki z oferty sklepu internetowego "Convector", wejdź na e-Sklep i kup teraz - zapraszamy!

Firma Convector to ceniony na rynku producent, który gwarantuje najwyższą jakość oferowanego asortymentu. Firma nieustannie korzysta z najnowocześniejszych oraz innowacyjnych rozwiązań, co przekłada się na doskonałe parametry techniczne i właściwości użytkowe proponowanych systemów grzewczych.

Wodne oraz elektryczne grzejniki konwektorowe to doskonała inwestycja na długie lata, dzięki której osiągnięcie i utrzymanie optymalnej temperatury powietrza w obiekcie mieszkalnym będzie wyjątkowo prostym zadaniem. Co więcej, ich montaż nie sprawi większych problemów, a efektywność działania i wydajność spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Uwagę zwraca również nowoczesne wzornictwo. W katalogu Convector znajdują się również grzejniki kanałowe – ich cechą charakterystyczną jest fakt, iż mogą być umieszczane bezpośrednio w podłodze. Jest to system stworzony z myślą o tych obiektach, które posiadają pomieszczenia wyposażone w duże okna.

Oferta ważna do 15.04.2019, zapraszamy do sklepu!

źródło i zdjęcie: Extreme/Convector

Wiosenna promocja na grzejniki Convector

Firma powiązana:

EXTREME/CONVECTOR

Telefon 12 645 10 08, 604 168 191
www.convector.pl
handel@convector.pl

EXTREME/CONVECTOR
Zobacz produkty: