Promocje

Samochód do wygrania w ogólnopolskiej loterii marki farb Jedynka

09.04.2019

Rusza ogólnopolska loteria marki farb Jedynka pod hasłem "Jedynka wokół domu". Do wygrania jest w niej miejski SUV Dacia Duster o wartości blisko 55 tys. zł, a w ramach cotygodniowych i comiesięcznych losowań nagrody pieniężne o wartości kolejno 500 i 1500 zł.

Łączna pula nagród wynosi blisko 86 tys. zł. By wziąć udział w akcji, do 30 czerwca należy zakupić co najmniej jeden produkt marki Jedynka do prac wokół domu objęty loterią i dokonać rejestracji na www.loteriajedynka.pl. Pierwsze cotygodniowe losowanie zaplanowano na 16 kwietnia, miesięczne na 9 maja, a losowanie główne na 3 lipca 2019 roku.

- "Początek wiosny to idealny moment na rozpoczęcie prac porządkowych wokół domu. Marka Jedynka w swoim portfolio posiada wiele produktów, które są pomocne w zabezpieczaniu i dekoracji różnych powierzchni zewnętrznych. Teraz chcemy jeszcze dodatkowo uprzyjemnić naszym Klientom korzystanie z produktów Jedynka do malowania drewna, metalu czy elewacji i zaprosić ich do udziału w loterii" - mówi Justyna Balińska, marketing manager marki Jedynka.

W loterii "Jedynka wokół domu" mogą uczestniczyć klienci indywidualni, którzy do końca czerwca zakupią co najmniej jeden produkt biorący udział w akcji. Mogą to być preparaty do malowania drewna lub metalu, np. Jedynka Deco & Protect Impregnat 3 w 1, Jedynka Impregnat do drewna z woskiem czy emalia Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal, a także farba do malowania elewacji - Jedynka Fasadowa. Następnie do 30 czerwca należy  zarejestrować paragon, korzystając z formularza na stronie www.loteriajedynka.pl. W loterii  przewidzianych jest łącznie 16 losowań, po jednym dla zgłoszeń z każdego tygodnia (12 losowań), po jednym dla zgłoszeń z każdego miesiąca (3 losowania) i losowanie główne dla wszystkich zgłoszeń.

Więcej informacji oraz pełny regulamin loterii znajdują się na stronie: www.loteriajedynka.pl.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Samochód do wygrania w ogólnopolskiej loterii marki farb Jedynka

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.
Zobacz produkty: