Promocje

Philips – „Promocja że Ho Ho Ho”!

14.11.2012

W dniu 12 listopada wystartowała niezwykła promocja Philips z nagrodami gwarantowanymi w postaci blenderów ręcznych oraz kalendarzyz 12 przepisami kulinarnymi na 2013 rok!

Zapraszamy do zapoznania się zeszczegółami akcji promocyjnejobejmującej dziesiątki modeli sokowirówek, parowarów, tosterów, wyciskarek do cytrusów, ekspresów przelewowych, robotów kuchennych, wypiekaczy do chleba, opiekaczy, ect.!

Akcja promocyjna rozpoczyna się 12 listopada i potrwa do 31 grudnia. W tym czasie masz szansę skorzystać z promocji i odebrać od Philips bardzo funkcjonalny prezent - blender ręczny HR1363z ostrzami o podwójnym działaniu, dzbankiem z pokrywką o pojemności 0,5l oraz rozdrabniaczem do cebuli, ziół, żółtego sera i nie tylko. Dzięki niemu codzienne przygotowywanie posiłków stanie się o wiele szybsze i prostsze! Blender dysponuje mocą 600W, dodatkowo został wyposażony w przycisk Turbo. Doskonale radzi sobie nawet z najtwardszymi składnikami, nie rozpryskując ich podczas miksowania dzięki skutecznej osłonce na ostrza. I teraz możesz go mieć, a także specjalnie wydany kalendarz z inspirującymi przepisami na każdy miesiąc w nadchodzącym roku 2013!

Weź udział w promocji Philips dokonując zakupu produktu, lub produktów promocyjnych o łącznej wartości min. 299zł, następnie prześlij dowód zakupu, formularz zgłoszeniowy oraz kod kreskowy z opakowania na adres: "Promocja że, Ho Ho Ho!”, ul. Wolbromska 38, 03-680 Warszawa. Formularz dostępny do pobrania i samodzielnego wydrukowania na stronie internetowej www.codziennieodmiennie.pl/promocja.

Produktami objętymi  promocją są: czajniki, blendery ręczne, blendery stojące, miksery, sokowirówki, parowary,tostery, wyciskarki do cytrusów, ekspresy przelewowe do kawy, roboty kuchenne, wypiekacz do chleba, grille, opiekacze, frytownice. Regulamin promocji dostępny będzie na stronie internetowej www.codziennieodmiennie.pl/promocja oraz w siedzibie Organizatora. Codziennie odmiennie to kulinarna platforma komunikacyjna Philips, która pomaga gotować smacznie, zdrowo i różnorodnie ze świeżych i naturalnych składników. Regulamin promocji dostępny będzie na stronie internetowejwww.codziennieodmiennie.pl/promocjaoraz w siedzibie Organizatora.

Więcej

Źródło: Royal Philips Electronics