Promocje

Ostatnie dni zimowych promocji TopVac!

14.03.2019

25-letnia gwarancja zachęca do zakupu porządnego sprzętu, dlatego firma TopVac proponuje Państwu odkurzacze centralne objęte tą właśnie gwarancją.

Przy zakupie pakietów z jednostkami Duovac Sensa i Duovac Asteria 5 gniazd ssących Vega (białych lub kremowych) GRATIS. Gniazda ssące Vega z 5-letnią gwarancją, wyróżniają się klasycznym stylem, który z pewnością idealnie wkomponuje się w Wasz wystrój wnętrz. Gniazda Vega są bardzo uniwersalne, mogą być montowane zarówno do obudowy prostokątnej jak i kwadratowej, pasują do większości dostępnych puszek montażowych występujących w Polsce.

Kolejna propozycja dotyczy marek GREENline i GREENline PLUS. Do każdego z wymienionych poniżej pakietu promocyjnych 3 gniazda Vega białe lub kremowe dajemy GRATIS!

  • GREENline 150 z zestawem do sprzątania KOD GL1502
  • GREENline 250 z zestawem do sprzątania KOD GL2503
  • GREENline PLUS SVS700 z zestawem do sprzątania KOD 21800
  • GREENline PLUS SVS800 z zestawem do sprzątania KOD 21900

Jednostki centralne w promocji

Dla zwolenników marki Husky również mamy dobre informację. Przygotowaliśmy dla Państwa promocje z jednostkami Husky Flex oraz Husky Evolution. Przy zakupie pakietu promocyjnego Husky Flex z zestawem do sprzątania szczotkę dwufunkcyjna o kodzie GL1005 dokładamy GRATIS!

Przy zakupie pakietu promocyjnego Husky Evolution z zestawem do sprzątania Superior Duovac z wężem o długości 9,1m drugi identyczny zestaw dostajecie gratis! Dodatkowy zestaw może być wykorzystany do sprzątania na piętrze lub jako osprzęt garażowy! Zachęcamy do inwestowania w system centralnego odkurzania i podwyższenia komfortu życia przy użyciu wysokiej jakości sprzętu, dlatego proponujemy tylko sprawdzone i pewne rozwiązania.

źródło i zdjęcia: TopVac

Ostatnie dni zimowych promocji TopVac!

Firma powiązana:

TopVac

Telefon Infolinia 61 817 70 43
www.topvac.pl, www.odkurzaczehusky.pl, www.duovac.pl, www.saniflo.pl
biuro@topvac.pl

TopVac
Zobacz produkty: