Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Podłogi drewniane

Wyjątkowa oferta na dębową podłogę Baltic Wood

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-02-28

Dębowa podłoga jest piękna, ponadczasowa i bardzo trwała. Służy przez długie lata i nigdy nie wychodzi z mody. To wybór dla miłośników klasyki, który może mieć różne oblicza. Przez najbliższych kilka miesięcy podłogi z tego wyjątkowego surowca będą dostępne w promocyjnej cenie

Marka Baltic Wood zaczęła rok w wielkim stylu, wprowadzając ofertę specjalną na cztery topowe podłogi ze szlachetnego drewna dębowego. Zostały one dobrane tak, aby każdy mógł znaleźć wzór dla siebie, pasujący do wnętrza jego domu.

Zalety dębowej podłogi

Dąb to naturalny, klasyczny budulec, o szlachetnej barwie, który pięknie prezentuje się i pasuje do każdego wnętrza. Jest niezwykle wytrzymały. Dębowe podłogi są twarde i wyjątkowo odporne na uszkodzenia. Ich trwałość jest szacowana nawet na kilkadziesiąt lat. Powierzchnie z tego surowca można wielokrotnie poddawać renowacji i w ten sposób przedłużać ich żywotność. Dodatkowo, trójwarstwowe podłogi dębowe, które oferuje marka Baltic Wood można instalować na ogrzewaniu podłogowym (zarówno elektrycznym, jak i wodnym). Są one odporne na wahania wilgotności oraz temperatury. Ich wielką zaletą jest to, że są zdrowe, ponieważ drewno jest ciepłe i wyróżnia je dobra amortyzacja, a więc większy komfort dla stóp i kręgosłupa.

Podłoga Dąb Science

Różnorodność wzorów

Dębowe podłogi mogą mieć również różnorodne oblicza. To dobra wiadomość dla tych osób, które mają mocno sprecyzowany gust i szukają czegoś wyjątkowego. Dostępne są one w kilku selekcjach. Od najbardziej gładkich i delikatnych wzorów, przez bardziej klasyczne z małymi lub średnimi akcentami sęków, po mocno kontrastowy, rustykalny sort. Ponieważ to naturalne drewno, te cechy kształtuje sama natura. Dębowe podłogi są więc niepowtarzalne. Dąb jest również bardzo wdzięcznym materiałem do uszlachetniania. Znakomicie potrafi to podkreślać marka Baltic Wood, która w swojej ofercie ma bogaty wybór dębowych podłóg poddawanych procesowi szczotkowania, co efektownie podkreśla naturalną strukturę drewna, pięknie olejowanych, lakierowanych i bejcowanych. Oferuje również wyjątkową kolekcję ręcznie postarzanych podłóg Timeless Collections. Dodatkowo, deski dostępne są w kilku rozmiarach i z różnymi wariantami fazowania. Różnorodność dostępnych wzorów naturalnych, dębowych podłóg pozwala każdemu zaprojektować unikatowe rozwiązanie dostosowane do wielkości pomieszczenia i przyjętych założeń wizualnych.

Oferta specjalna od Baltic Wood

Marka Batlic Wood postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom miłośników dębowych podłóg i wraz z początkiem roku stworzyła dla nich ofertę specjalną. Obejmuje ona cztery topowe podłogi ze szlachetnego drewna dębowego. Zostały one dobrane bardzo różnorodnie tak, aby każdy mógł znaleźć wzór pasujący do jego wnętrza.

W promocji znajdują się podłogi z trzech selekcji drewna dębowego: Elegance, Classic i Cottage. Dąb Elegance, powracający w tym roku w wielkim stylu na salony, to ukłon w kierunku tych, którzy cenią sobie spokojny, a więc gładki i jednolity rys drewna. Z kolei znany i lubiany w ostatnich latach Dąb Cottage to przeciwwaga dla selekcji Elegance i propozycja dla osób lubiących mocne kontrasty pomiędzy odcieniami drewna i wyraźne akcenty dużych sęków. Kompromisem dla obu wzorów jest również objęty ofertą specjalną Baltic Wood Dąb Classic, charakteryzujący się jednolitą barwą, urozmaiconą drobnymi sękami. Czwartą propozycją jest  Dąb Science, który podobnie jak Dąb Cottage również cechuje się rustykalną, wyraźną selekcją.

Dębowa podłoga Classic

Baltic Wood w ofercie specjalnej proponuje również alternatywy w rozmiarach desek. Do wyboru są trzy rozmiary szlachetnych podłóg dębowych: Dąb Elegance, Dąb Classic i Dąb Science z tak modną w tym sezonie deską klasy Premium o długości 2200 mm i 182 mm szerokości. Ten model wspaniale prezentuje się w otwartych, przestronnych wnętrzach, o dużych powierzchniach. Dla właścicieli mniejszych mieszkań marka dobrała propozycję krótkiej deski, we wzorze Dąb Cottage o 1080 mm długości i 182 mm szerokości, która również jest dostępna w atrakcyjnej cenie.

Na uwagę zasługuje również misterne wykończenie podłóg objętych promocją. Każda została poddana procesowi szczotkowania, dzięki czemu zyskały one niepowtarzalnie podkreślony rysunek drewna. Dąb Elegance został uszlachetniony olejem ECO, natomiast trzy pozostałe propozycje wysokiej klasy podłóg dębowych lakierem matowym, który podkreślił naturalną kolorystykę drewna. Ponadto Dąb Cottage i Classic posiadają delikatną mikrofazę wzdłuż najdłuższego boku, natomiast Dąb Elegance i Science są czterostronnie fazowane na każdym boku deski.

To co łączy wszystkie cztery propozycje szlachetnych podłóg dębowych Baltic Wood to elegancja, doskonałe przygotowanie do codziennej eksploatacji i co istotne atrakcyjna cena. Promocja na nie będzie obwiązywać przez najbliższe kilka miesięcy, do końca czerwca 2019 roku. Oferta promocyjna jest dostępna w autoryzowanych salonach sprzedaży, które znajdują się na terenie całej Polski.

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Pozostałe promocje
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny