Promocje

Atrakcyjne pakiety promocyjne do kotłów serii BIO firmy TEKLA

08.02.2019

Firma TEKLA znany producent ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania oferuje pakiety w SUPER CENACH dodatkowego osprzętu do wszystkich modeli kotłów BIO ze swojej oferty w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Proponowane PAKIETY w znacznym stopniu poprawiają komfort obsługi kotła jak również poprawiają ekonomiczność użytkowania.

Pakiet KOMFORT
Zestaw zawiera: regulator pokojowy VIDE Room oraz moduł internetowy VIDE Net.
VIDE Room umożliwia sterowanie wszystkimi parametrami kotła z pomieszczenia, w którym jest zainstalowany za pomocą dotykowego regulatora pełniącego jednocześnie funkcję termostatu. Moduł internetowy VIDE NET umożliwia zdalny dostęp do bieżących informacji o systemie grzewczym oraz zmianę jego parametrów poprzez serwis internetowy.


Pakiet KOMFORT PLUS
Zestaw zawiera: regulator pokojowy VIDE Room, moduł internetowy VIDE Net oraz sondę Lambda
Pakiet KOMFORT rozszerzony o moduł sondy Lambda mierzący ilość tlenu w spalinach. Dzięki zastosowaniu sondy Lambda: ograniczona zostaje emisja tlenku węgla do atmosfery, spada zużycie paliwa, żywotność elementów kotła wydłuża się.


Pakiet PROFIT
Zestaw zawiera: regulator ciągu SMARTFLOW oraz sondę Lambda
Regulator SMARTFLOW w ogromnej większości przypadków pozwala zniwelować negatywny wpływ czynników
atmosferycznych na pracę kotła. Ogranicza oddziaływanie temperatury powietrza, ciśnienia atmosferycznego czy siły i kierunku wiatru. W połączeniu z sondą Lambda zestaw pozwala ograniczyć do minimum ilość spalanego paliwa oraz emisją szkodliwych związków do atmosfery.Pakiet PREMIUM
Zestaw zawiera: regulator pokojowy VIDE Room, moduł internetowy VIDE Net, regulator ciągu SMARTFLOW oraz sondę Lambda.
Pakiet PREMIUM to połączenie maksymalnego komfortu sterowania kotłem jak również minimalnej ilości spalanego paliwa i emisji szkodliwych związków do atmosfery.


źródło i zdjęcie: TEKLA

Atrakcyjne pakiety promocyjne do kotłów serii BIO firmy TEKLA

Firma powiązana:

TEKLA

Telefon 33 852 12 54, faks 33 857 14 29
www.teklakotly.pl
biuro@teklakotly.pl

TEKLA
Zobacz produkty: