Promocje

Noworoczna promocja w Hitze na wkład STMA

01.02.2019

Promocja w Hitze: kup wkład STMA nawet o 1000 zł taniej!

Linia STMA to ekonomiczna alternatywa w ofercie kominków firmy Hitze.

Linia wkładów STMA powstała jako uzupełnienie oferty i jest ona odpowiedzią na oczekiwania klientów szukających ekonomicznego sposobu na wprowadzenie ognia do domu.

Kominki linii STMA dostępne są w 3 rozmiarach komory spalania. Występują w wersji z szybą prostą oraz z szybą narożną, bez możliwości zainstalowania drzwi typu gilotyna. Celem podniesienia estetyki wkładu, każdy model wyposażony jest w standardzie w szybę DECOR z nadrukiem.

Mimo uproszczonej konstrukcji stalowego płaszcza, produkty te zostały wykonane z zachowaniem głównych rozwiązań technicznych wpływających na efektywność i ekologię spalania, takich jak: dwa deflektory, system dopalania spalin, dodatkowe radiatory, oraz całościowe wyłożenie paleniska Akubetem - materiałem akumulacyjnym ciepło.

Dla wygody czyszczenia i rozpalania wkład wyposażono w tradycyjny i bardzo dobrze dopowietrzony żeliwny
ruszt oraz popielnik. Prostotę codziennego użytkowania osiągnięto dzięki zintegrowanej przepustnicy powietrza
pierwotnego z zewnątrz.

Tradycyjne opalanie wkładów drewnem oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że kominki z linii STMA są ekologiczne, wydajne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu - spełniają restrykcyjne wymagania dyrektywy Ecodesign, normy BImSchV 2 oraz lokalnych uchwał antysmogowych.

źródło i zdjęcia: Hitze Sp. z o.o.

Noworoczna promocja w Hitze na wkład STMA

Firma powiązana:

Hitze Sp. z o.o.

Telefon infolinia: 800 88 00 30, 48 380 18 98
www.hitze.pl
handlowy@hitze.company

Hitze Sp. z o.o.
Zobacz produkty: