Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okna drewniane

Ruszyła zimowa promocja Sokółka Okna i Drzwi

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2018-12-10

Sokółka Okna i Drzwi przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę. Wysokiej klasy okna i drzwi balkonowe - w wersji drewnianej oraz drewniano-aluminiowej - można teraz kupić z 30% rabatem. Promocja rozpoczęła się 6 grudnia 2018 r. i potrwa do 31 stycznia 2019 r.

Produkty marki Sokółka Okna i Drzwi łączą wyjątkową estetykę naturalnego drewna z wysoką energooszczędnością i trwałością. Zastosowanie doskonałej jakości materiałów i sprawdzonych rozwiązań technologicznych gwarantuje komfortowe użytkowanie przez wiele lat.

W ofercie promocyjnej dostępne są okna drewniane z linii Thermo80, Elite92 i Euro, a także okna drewniane z osłoną aluminiową - Thermo80 Alu, Elite92 Alu i Euro Alu. Klienci otrzymają również 30-proc. zniżki na drzwi balkonowe przesuwane. Do wyboru są modele drewniane ThermoHS i Eco Line oraz drewniano-aluminiowe ThermoHS Alu i Eco Line Alu. Dodatkowo przy zakupie okien, w specjalnych cenach można nabyć produkty firm: SELT (systemy osłonowe na okna), Schweiker (rolety zewnętrzne) i CAL (drzwi zewnętrzne).

- "Promocją objęta została szeroka gama produktów z różnych linii stylistycznych. Umożliwi to dopasowanie stolarki do dowolnego projektu i indywidualnych upodobań inwestorów. Wszystkie nasze okna i drzwi balkonowe wykonujemy na zamówienie, co pozwala na pełną personalizację ich kolorystyki, kształtów i rozmiarów. Klienci wybierający nasze okna mają gwarancję spokoju przez dziesięciolecia" - mówi Anna Pietrzak, Marketing Manager Inwido Polska / Sokółka Okna i Drzwi.

Okna i drzwi balkonowe marki Sokółka Okna i Drzwi produkowane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, dębowego lub meranti. Profile wykonuje się z trzech lub czterech warstw drewna z odpowiednio dobranym, naprzemiennym układem słojów. Dzięki temu są bardzo trwałe i stabilne, co pozwala na tworzenie przeszkleń nawet o bardzo dużych rozmiarach lub niestandardowych kształtach. Od strony elewacji profile mogą zostać dodatkowo osłonięte aluminiową nakładką, która zabezpiecza przed wpływem czynników zewnętrznych. Takie ramy nie wymagają okresowej renowacji. Produkty marki Sokółka Okna i Drzwi zapewniają wysoką izolacyjność cieplną, co przekłada się na niższe zużycie energii potrzebnej do ogrzania domu zimą i chłodzenie latem.

Szczegółowe informacje na temat oferty specjalnej można uzyskać w salonach sprzedaży Sokółka Okna i Drzwi, w punktach partnerów handlowych oraz pod adresem www.sokolka.com.pl.

źródło i zdjęcia: SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.

Pozostałe promocje
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny