Promocje

Do końca 2018 roku 10% rabat na grzejniki REGULUS®-SYSTEM E-VENT!

16.11.2018

Idealne grzejniki do ogrzewania niskotemperaturowego i dynamicznego teraz w wyjątkowej promocji!

Grzejniki E-VENT to większa moc grzewcza o minimum 30% - jak i gdzie ją wykorzystać?

  • w pomieszczaniach, w których planowana jest zmiana źródła ciepła na niskotemperaturowe, przy zamiarze pozostawienia na ścianie grzejników tej samej wielkości;
  • w pomieszczeniach, w których brak miejsca na zamontowanie grzejnika o odpowiedniej mocy;
  • w obiektach o zmiennych, trudnych do przewidzenia potrzebach grzewczych lub w pomieszczeniach użytkowanych sporadycznie;
  • dla wyrównania temperatury (wentylatory wspomagają mieszanie się powietrza w pomieszczeniach o dużej kubaturze) i wspomagania wentylacji pomieszczeń.

Grzejniki E-VENT - konstrukcja

Grzejniki typu E-VENT zbudowane są tak jak pozostałe grzejniki REGULUS®-system: z miedzi (układ wodny) oraz aluminium (lamele układu oddawania ciepła oraz wszystkie osłony). Różnica konstrukcyjna znajduje się wewnątrz grzejnika, w dolnej części pakietu lamelek aluminiowych, to wycięta wnęka o wymiarach 100 x 60 mm, w której znajdują się elementy przyłączeniowe wentylatora. W dolnej części grzejnika jest otwór z dławikiem do wprowadzenia kabla zasilającego. Grzejniki E-VENT dostępne są w wykonaniu REGULLUS® i SOLLARIUS® w długościach: 60, 100, 140, 180 cm.

E-VENT - praca z wentylatorem i bez

Grzejniki E-VENT z wentylatorem to najlepsze rozwiązanie zwiększające moc grzejnika o minimum 30% - można również wpływać na moc i dynamikę grzania stosując trójbiegowy sterownik. Wentylatory zaopatrzone są w osłonę perforowaną, magnesy do mocowania oraz komplet przyłącza elektrycznego (kabel, gniazdo, wtyczka). Dzięki montażowi na magnesach zespół wentylatorowy bardzo łatwo wpiąć i wypiąć z wnęki grzejnika.

Zespół wentylatorowy (wentylator) można zakupić w komplecie z grzejnikiem E-VENT lub odłożyć jego zakup na przyszłość, mając już zamontowany grzejnik przystosowany do takiej opcji. W takim przypadku należy jedynie pamiętać o doprowadzeniu w pobliże podstawy grzejnika instalacji elektrycznej (gniazdko lub kabel przyłączeniowy). Grzejnik E-VENT może pracować jak zwykły grzejnik np. w okresach przejściowych, gdy potrzeby grzewcze są niewielkie, wentylator można wypiąć i nie korzystać ze wspomagania.

źródło i zdjęcia: REGULUS - system

Do końca 2018 roku 10% rabat na grzejniki REGULUS®-SYSTEM E-VENT!

Firma powiązana:

REGULUS - system

Telefon 33 496 99 99, 33 815 10 25
www.regulus.com.pl
regulus@regulus.com.pl

REGULUS - system
Zobacz produkty: