Promocje

MARMA - Promocja na folię do izolacji dachów

21.09.2009

Grupa Kapitałowa Marma obchodzi w 2009 roku jubileusz pięciolecia połączenia poszczególnych przedsiębiorstw i z tej okazji przygotowana została wyjątkowa oferta urodzinowa.

Ogólnopolska akcja, która zainauguruje urodziny, dotyczy jednego z najbardziej cenionych na rynku produktów, który zapoczątkował w ofercie firmy Marma Polskie Folie rodzinę wysokoparporzepuszczalnych folii wstępnego krycia do izolacji dachów – DACHOWA.

Każdy klient, który w okresie od 21 września do 10 października 2009 roku zdecyduje się na zakup czterech jednostek paletowych DACHOWA, piątą otrzyma w prezencie urodzinowym.

Nasza akcja ma nie tylko wymiar sprzedażowy, ale także wizerunkowy, podkreśla Katarzyna Zielińska z firmy Marma Polskie Folie. Chcemy w ten sposób pokazać naszym klientom, że w swoich działaniach nie nastawiamy się jedynie na zysk, ale dbamy też o wizerunek marki.

Marma Polskie Folie to grupa kapitałowa w skład której wchodzi pięć spółek: Marma Polskie Folie Sp. z o.o., Chempack, Lenko, Marma Polskie Folie, Marma Plast.

Firma (początkowo pod nazwą FPHU Marma) powstała w 1991 roku. Obecnie jest jednym z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie. W ofercie produktowej Grupy znajdują się m.in. folie ogrodnicze, rolnicze, geotkaniny, włókniny, folie dla budownictwa, membrany, ekrany, akcesoria dachowe, folie przemysłowe, opakowaniowe i siatki poliolefinowe.

Przedsiębiorstwo zatrudnia około 1000 pracowników. Marma prowadzi nie tylko działalność produkcyjną, ale także szkoleniową. Od lat angażuje się także w sponsoring sportowy, wspierając finansowo m.in. rzeszowską drużynę żużlową, dwukrotną Mistrzynię polski Juniorów w kajakarstwie, a ostatnio drużynę koszykówki Znicz Jarosław.

Szczegóły na temat produktu na stronie www.marma.com.pl.