Promocje

Wykonawco! Pokaż realizację, odbierz nagrody na chłodne dni!

26.10.2018

Jesień już zawitała, więc każdy wykonawca potrzebuje specjalistycznego stroju i sprzętu, by szybko i sprawnie działać. Naprzeciw potrzebom profesjonalistów wychodzi ROCKWOOL z nową akcją i wyjątkowymi nagrodami. Wystarczy wykonać ocieplenie domu jednorodzinnego z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL, by otrzymać jedną z sześciu nagród gwarantowanych, które ułatwią pracę w chłodniejsze dni.

ROCKWOOL szczególnie ceni nie tylko pracę wykonawców, ale również ich czas, dlatego zasady akcji zawsze są bardzo proste. Za każde zgłoszenie montażu ocieplenia ścian lub poddaszy w domu jednorodzinnym, specjaliści mogą otrzymać nagrody, dzięki którym praca w zimne dni stanie się bardziej komfortowa. Tym razem uczestnicy mają do wyboru aż sześć atrakcyjnych nagród: pakiet ubrań roboczych, urządzenie rozruchowe Jump w poręcznej walizce, praktyczny WorkBox Bosch, idealny do pracy w ciężkich warunkach telefon MyPhone Hammer 3, zestaw bitów i nasadek Bosch, a także wózek transportowy ze skrzynką.

Promocja trwa do 16 grudnia br. Żeby zdobyć nagrodę wystarczy wykonać pięć prostych kroków:

  • Kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.
  • Wysłać SMS pod numer 4622 o treści "Mam realizację" w momencie otwierania pierwszej paczki wełny skalnej. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
  • Zaczekać na  telefon od organizatora w celu ustalenia szczegółów dotyczących ocieplenia, wykonywanego przy pomocy wełny skalnej ROCKWOOL.
  • Zaczekać na kontakt od Doradcy Techniczno-Handlowego i potwierdzić montaż wełny skalnej.
  • Odebrać nagrodę!

Każdy uczestnik promocji może zgłosić dowolną liczbę realizowanych ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Promocji dla Wykonawców.

Najnowsza odsłona akcji jest powiązana z grą dla wykonawców ROCK MASTER II - Pogromcy Smogu. Gra ROCK MASTER II - Pogromcy Smogu to nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na szerzenie wiedzy o kluczowych zasadach energooszczędności i korzyściach, jakie płyną z termomodernizacji. Dla najlepszych graczy do wygrania są nagrody o wartości 2 tys. zł. Zasada w ROCK MASTER II jest prosta - należy wybudować ekologiczne miasto i wygrać walkę ze smogiem. Każdy gracz opracowuje własną strategię rozwoju i na wiele sposobów może zdobywać cegły, dzięki którym ma możliwość rozbudowania swojej metropolii. Im wyższy poziom osiągnie, tym większe ma szanse na zwycięstwo w rankingu najbardziej rozwiniętych miast. Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie internetowej ROCKMASTER.

źródło i zdjęcia: ROCKWOOL

Wykonawco! Pokaż realizację, odbierz nagrody na chłodne dni!

Firma powiązana:

ROCKWOOL

Telefon 0 801 66 00 36
www.rockwool.pl
doradcy@rockwool.pl

ROCKWOOL
Zobacz produkty: