Promocje

Podaruj sobie odrobinę luksusu! Zainstaluj system iT600 Smart Home!

27.09.2018

Kup 4 regulatory serii iT600 Smart Home i zyskaj kontrolę przez internet gratis!

Bramka internetowa UGE600 to serce systemu SALUS Smart Home. Dzięki bezprzewodowej komunikacji możemy dowolnie planować scenariusze między urządzeniami. A zdalna kontrola systemu to pewność, że wszystko działa tak, jak tego oczekujemy.

Otrzymujesz darmową aplikację - aplikacja nie wymaga subskrypcji czy abonamentów. I tak będzie zawsze. Korzystaj z niej przy użyciu smartfona, tabletu lub komputera z dostępem do Internetu.

Kompletuj system bez ograniczeń - SALUS to rozwiązania, które wprowadzisz także w funkcjonujących budynkach. W dowolnej chwili możesz też rozbudować istniejący system o nowe urządzenia.

Ciepło i oszczędnie - dopasuj temperatury w każdym z pomieszczeń do swoich potrzeb i oszczędzaj.
Nawet do 30%

Automatycznie i bezpiecznie - korzystaj z opcji powiadamiania o niepożądanym zdarzeniu; otrzymaj informację, gdy ktoś w domu oczekuje pomocy; pozoruj obecność domowników, gdy jesteś poza domem. Czuj się bezpiecznie.

Sprawdzaj, kiedy chcesz - w każdej chwili możesz sprawdzić budynek i znajdujące się w nim urządzenia systemu. To doskonała opcja, gdy tuż przed wyjściem chcesz się upewnić, że wszystko jest zamknięte, a ustawienia temperatury współgrają z Twoim rytmem dnia.

Kontroluj zużycie energii - zobacz na przejrzystym wykresie, które urządzenia i w jakim okresie "pochłaniają" jej najwięcej
i zacznij oszczędzać.

*Produkty objęte promocją to regulatory podtynkowe: VS10WRF, VS10BRF oraz natynkowe: VS20WRF, VS20BRF do sterowania ogrzewaniem podłogowym, grzejnikowym lub systemem mieszanym.

Wypełnij formularz i odbierz nagrodę


źródło i zdjęcie: SALUS Controls

Podaruj sobie odrobinę luksusu! Zainstaluj system iT600 Smart Home!

Firma powiązana:

SALUS Controls

Telefon 32 700 74 53
www.salus-controls.pl
salus@salus-controls.pl

SALUS Controls
Zobacz produkty: