Promocje

Ciepły prezent za 1zł od Fakro

27.09.2012

Nieustannym krokiem zbliża się czas zimnych poranków, długich wieczorów i chłodu. Tylko teraz możesz otrzymać od nas Ciepły prezent za 1 zł  - zestaw kołnierzy izolacyjnych XDK. Czas trwania promocji od 15.09.2012 do 15.11.2012 roku.

Wystarczy, że kupisz min jedno okno dachowe FAKRO typu preSelect, Secure lub FTT U6 a zestaw będzie Twój.

Czym jest XDK.....

Pakiet kołnierzy izolacyjnych XDK to kompleksowe rozwiązanie służące do wykonania poprawnego i „ciepłego” montażu okna dachowego. W jednym opakowaniu znajdują się specjalnie przygotowane produkty, które służą do ocieplenia okna dachowego oraz wykonania odpowiedniej izolacji paroprzepuszczalnej i paroszczelnej wokół okna.

W skład pakietu wchodzą XDK:

  • zestaw izolacyjny XDP - to materiał termoizolacyjny i kołnierz paroprzepuszczalny. Materiał termoizolacyjny wykonany jest z naturalnej i specjalnie impregnowanej wełny owczej, która jest łatwa w formowaniu i idealnie dopasowuje się do przestrzeni, którą wypełnia. Kołnierz paroprzepuszczalny wykonany z wysokiej jakości membrany i służy do połączenia okna z folią dachową stosowaną w konstrukcji dachu.
  • kołnierz paroszczelny XDS stosowany jest do wykonania izolacji paroszczelnej wokół okna dachowego. Gwarantuje szczelne połączenie folii z oknem dachowym.

Zastosowanie pakietu kołnierzy izolacyjnych XDK zapewnia poprawne, szybkie i wygodne wykonanie izolacji termicznej, paroszczelnej i paroprzepuszczalnej podczas montażu okna dachowego. Stosowanie oryginalnych, specjalnie przygotowanych produktów znacznie podnosi jakość montażu, zapewnia odpowiednią szczelność i energooszczędność okna.

Zasada promocji jest bardzo prosta: kupujesz okno dachowe z pakietu promocyjnego w punkcie handlowym i odbierasz prezent!

Nie zwlekaj! Zadbaj o siebie i Twoje poddasze  na zimę. Już teraz kup okno dachowe typu preSelect, Secure lub FTT U6 i odbierz prezent, który „ogrzeje” Twoje wnętrze.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem promocji.

Źródło: Fakro

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro