Promocje

Ramowa rewolucja w salonach RuckZuck

20.09.2012

RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, oferuje obecnie ramowe skrzydła drzwiowe Lukka i Tosca w nowej, niższej cenie. Ramowa rewolucja w salonach RuckZuck potrwa do końca października br.

Wakacyjny sezon remontowy już się zakończył, jednak wielu z nas zmian w swoich mieszkaniach dokonuje właśnie jesienią. Wszystkim, którzy planują aktualnie wymianę drzwi wewnętrznych, dedykujemy Ramową rewolucję – naszą najnowszą promocję.

Ramowe skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka do końca października można nabyć w wyjątkowej, bo o 30 proc. niższej cenie. – mówi Katarzyna Śliwińska, Manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck – Polecamy uważne śledzenie naszej strony internetowej, na której na bieżąco informujemy o aktualnych promocjach

Zarówno kolekcja wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Tosca, jak i Lukka firmy Classen składają się z pięciu modeli, które dostępne są w czterech imitujących okleiny naturalne dekorach: akacja ST, jesion grafitowy ryflowany, jesion śnieżny ryflowany i wenge.

Cztery z pięciu modeli każdej z kolekcji to drzwi, których płaszczyzna uatrakcyjniona została przeszkleniami. Szyby satynowe umożliwiają odpowiednią grę światłem, dzięki czemu pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Piąty model to pełne skrzydło ozdobione płycinami w kolorze skrzydła.

Ramowa rewolucja w salonach RuckZuck. Skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka wykonane są z ramiaków z płyty MDF, okleinowanej dekorami „Classen Primo” lub laminatami „Classen Iridium”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, działanie promieni UV i uszkodzenia mechaniczne.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Lukka w ramach promocji Ramowa rewolucja: od 429 zł brutto
Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Tosca w ramach promocji Ramowa rewolucja: od 389 zł brutto
Drzwi Lukka i Tosca w promocyjnych cenach dostępne są w sieci salonów RuckZuck.

Źródło: Classen

Więcej

Firma powiązana:

Classen-Pol

Telefon 032 429 20 00
www.classen.com.pl
biuro@classen.com.pl

Classen-Pol