Promocje

Idealny zestaw kuchenny z Mastercook

14.09.2009

W najnowszej, trwającej do końca października, promocji marki Mastercook można wyposażyć swój dom w sprzęt AGD i zaoszczędzić pieniądze w domowym budżecie m.in. płacąc za funkcjonalną zmywarkę tylko symboliczną złotówkę.

Promocja "Jakość i styl w zestawie", obejmuje sprzęt do zabudowy z linii Mastercook by Fagor. W specjalnej ofercie możemy nabyć: nowoczesny piekarnik oraz idealnie dobraną do niego płytę gazową lub indukcyjną - produkty cenione i wyróżnione przez konsumentów nagrodą "Laur Klienta 2009".

Płyta indukcyjna to najlepszy sposób gotowania - pozwala na bardzo szybkie, komfortowe i bezpieczne przyrządzanie potraw.

Marka Mastercook oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie indukcji:

  • Evolis - dużą strefę grzejną na trzy małe naczynia lub jedno duże;
  • Cyclic - okrągły, dotykowy sterownik, który ułatwia ustawienie odpowiedniej mocy grzania;
  • Indulight - kolorowe, świetlne wskaźniki informujące o poziomie pracy poszczególnych pól grzejnych.

Uzupełniając swój zestaw o promocyjny model okapu i zmywarki, na jeden z dobranych produktów otrzymamy rabat sięgający nawet 100%.

Dodatkowo wszystkie zestawy promocyjne premiowane są nagrodą w postaci wysokiej klasy garnków lub szybkowarów. Przy zakupie samego okapu, zmywarki lub też jednej z chłodziarko-zamrażarek wolno stojących, które również zostały objęte specjalną ofertą, otrzymamy mikser lub komplet naczyń.

Dzięki promocji "Sezon na nagrody" mamy możliwość zakupu, w wyjątkowo korzystnej ofercie, piekarnika oraz płyty gazowej, ceramicznej lub indukcyjnej - zestawionych w nowoczesne i funkcjonalne komplety.

Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach znajdują się w wybranych sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie www.mastercook.pl w zakładce 'Promocje".

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook