Promocje

Promocja firmy Ventia na centrale wentylacyjne KOMFOVENT!

03.07.2018

Na lipiec i sierpień firma Ventia przygotowała promocję na centrale wentylacyjne KOMFOVENT. Przy zamówieniu central wentylacyjnych Komfovent, 10% wartości zamówienia do odebrania w produktach Havaco. Celem akcji, oprócz promocji central wentylacyjnych, jest również wsparcie wizerunku własnej marki produktów dla wentylacji i klimatyzacji - HAVACO.

Zamawiając w wakacje centrale wentylacyjne KOMFOVENT z serii DOMEKT i Verso Standard klient GRATIS może dobrać produkty HAVACO za 10% wartości zamówienia.  Promocja obejmuje zarówno firmy instalacyjne jak również dystrybutorów branży HVAC.

Zamów centrale wentylacyjne Komfovent DOMEKT lub Komfovent Verso Standard i dobierz produkty HAVACO za 10% wartości zamówienia! Czas trwania promocji – Lipiec - Sierpień 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Produkty HAVACO objęte promocją:


HAVACO to marka, stworzona w odpowiedzi na potrzeby rynku HVAC na nowoczesne, niezawodne, a jednocześnie przystępne cenowo urządzenia. Wszystkie produkty marki zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić oczekiwania klientów zarówno pod względem ceny, jak i skuteczności, a zastosowane komponenty zapewniają wysoką niezawodność. Produkty HAVACO dostępne są od ręki z magazynu VENTIA w Warszawie.

Zobacz pełną ofertę produktów HAVACO

Zobacz ofertę central wentylacyjnych i rekuperacyjnych KOMFOVENT

Komfovent to jeden z czołowych producentów central wentylacyjnych w Europie. Centrale wentylacyjne Komfovent to znane i cenione na rynku za swoją niezawodność, zintegrowaną automatykę oraz intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika serie DOMEKT oraz VERSO. Centrale wentylacyjne Komfovent DOMEKT to seria urządzeń dedykowanych dla domów jednorodzinnych i mieszkań o wydajnościach od 50 do 800 m3/h.

Z kolei Komfovent VERSO to urządzenia stworzone z myślą o użytkownikach komercyjnych potrzebujących rozwiązań o wydajnościach od 1000 do 8 000 m3/h. W zależności od indywidualnych potrzeb, niezależnie od serii, można wybrać rekuperator wyposażony w obrotowy lub przeciwprądowy wymiennik ciepła. Układ króćców zapewnia łatwą instalację poziomą, pionową lub w wersji podwieszanej. Każda centrala wentylacyjna wyposażona jest w zintegrowaną zaawansowaną automatykę oraz jest przygotowana do pracy w trybie plug&play.

Szczegóły promocji na stronie https://www.ventia.pl/centrale-wentylacyjne-komfovent/letnia-oferta oraz u Regionalnych Kierowników Sprzedaży Ventia.

źródło i zdjęcie: Ventia

Promocja firmy Ventia na centrale wentylacyjne KOMFOVENT!

Firma powiązana:

Ventia

Telefon 22 841 11 65
www.ventia.pl
info@ventia.pl

Ventia
Zobacz produkty: