Promocje

Upał pod kontrolą! Promocja zewnętrznych akcesoriów FAKRO do okien pionowych i dachowych

07.06.2018

W upalny dzień temperatura w pomieszczeniu w dużym stopniu zależy od rodzaju zastosowanych osłon okiennych. Akcesoria zewnętrzne FAKRO do okien pionowych i dachowych (markizy, markizolety i rolety) stanowią optymalne rozwiązanie przed nadmiernym ciepłem słonecznym. Absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni chronią wnętrze przed uciążliwym upałem.

Optymalnym rozwiązaniem zalecanym do ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem jest markiza, zarówno do okien pionowych jak i dachowych. Chroni ona pomieszczenie przed upałem do 8 razy skuteczniej niż osłony wewnętrzne co w praktyce powoduje spadek temperatury wewnętrznej nawet o 10°C.

Zasady korzystania z promocji

1. W terminie od 14 maja do 31 sierpnia 2018 r. kup niżej wymienione produkty promocyjne i zyskaj zwrot części poniesionych kosztów, które zwrócimy na wybraną kartę podarunkową. Zwracamy część kosztów za zakup co najmniej 2-óch, a maksimum 6-ciu dowolnych produktów promocyjnych wg poniższej zasady: Zwrot 300 zł/szt. przy zakupie markizolety do okna pionowego: VMB Solar, VMZ Z-Wave. Zwrot 200 zł/szt. przy zakupie markizy do okna pionowego: VMZ Solar, VMZ Z-Wave. Zwrot 100 zł/szt. przy zakupie markizy do okna dachowego: AMZ Solar, AMZ Z-wave.

2. Do dnia 21 września 2018 r. dokonaj zgłoszenia. Wypełnij i wyślij elektroniczny formularz zgłoszeniowy i dołącz do niego skan dowodu zakupu lub wpłaty zaliczki**.

3. Po pozytywnej weryfikacji przesłanego zgłoszenia promocyjnego otrzymasz zwrot części poniesionych kosztów na jedną z wybranych kart podarunkowych do: Agata Meble, Wittchen, 4F, na stacje paliw Orlen.

** Szczegóły w regulaminie Promocji

źródło i zdjęcia: Fakro

Upał pod kontrolą! Promocja zewnętrznych akcesoriów FAKRO do okien pionowych i dachowych

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro
Zobacz produkty: