Promocje

OknoPlus rozpoczyna Lato Rabatów

05.06.2018

Niezależnie od temperatury za oknem, atmosferę elektryzuje letnia promocja firmy OknoPlus. Bo nawet jeśli nie mieliście w planach wymiany lub zakupu stolarki okiennej - 40% rabaty mogą skłonić do zmiany wakacyjnych planów.

Czas wybrać nowoczesne okna i… odetchnąć

Wakacyjne tygodnie to tradycyjnie czas urlopów, letnich wyjazdów i odpoczynku. Na taki komfort nie mogą liczyć producenci i montażyści stolarki okiennej - w pogodne dni wiele osób decyduje się na wymianę lub montaż okien w realizowanych inwestycjach.

- "W firmie OknoPlus, wyprzedzając czas i kolejną falę upałów, ogłaszamy początek gorącej promocji „Lato Rabatów”. Osoby, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w bardzo atrakcyjnych cenach, już dziś zapraszamy do naszych salonów sprzedaży" - mówi Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy w firmie OknoPlus.

Temperaturę promocji podgrzewają duże obniżki - rabat może wynieść aż 44%

Produkty firmy OknoPlus to stolarka na najwyższym poziomie, wykorzystująca nowoczesne rozwiązania, niebanalny design i funkcjonalność. Drzwi i okna PCV oraz aluminiowe stanowią idealną barierę akustyczną i termiczną oraz chronią przed niepożądanymi gośćmi w domu czy mieszkaniu.

- "Naszych wyrobów nie postrzegamy wyłącznie w kategoriach produkt, wymiar i cena - liczą się dla nas ich solidność, estetyka i funkcjonalność. Dlatego naszą promocją objęte są przede wszystkim rozwiązania najbardziej innowacyjne, gwarantujące wieloletnie zadowolenie Klientów, którzy nam zaufali" - zapewnia Izabela Tryba.

Okna NorskStil - norweska prostota

Do tej kategorii produktów z pewnością zaliczają się okna NorskStil - niezawodność i funkcjonalność, wzbogaconą polską, wysoką jakością wykonania. Wykorzystane w nich profile okienne Gealan wyróżniają się harmonijnie dobranymi proporcjami oraz smukłym i gładkim wykończeniem. Na straży bardzo dobrej izolacyjności termicznej okien stoją sześciokomorowe profile klasy A o grubości ścianek zewnętrznych min 2,8 mm. Współczynnik izolacji cieplnej (Uw) dla okna referencyjnego NorskStil wynosi 0,7 W/m²K. Ponadto, kształt ramy został zaprojektowany tak, by stanowił dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Pakiety szybowe o współczynniku przepuszczalności światła Lt=74% gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Dzięki temu, że wybór okien NorskStil premiowany jest 5% rabatem dodatkowym, ich cena będzie miłym zaskoczeniem.

Okno narożne całoszklane

Wymagających Klientów, poszukujących sposobu na wyróżnienie swojego domu z miejskiego tła, z pewnością zainteresuje okno narożne całoszklane (pozbawione tradycyjnego, szerokiego łącznika kątowego) - zwłaszcza, że decydując się na to rozwiązanie otrzymujemy dodatkowy, 5% rabat. Intrygujący efekt przeszklonej tafli nadaje bryle lekkości i nowoczesnego charakteru. Eliminacja słupka na łączeniu okna to więcej światła w pomieszczeniu - od 2 do 30% w zależności od rozmiarów przeszklenia. Innowacyjny sposób łączenia pakietów szybowych powoduje znaczne ograniczenie powstawania mostków termicznych, w porównaniu do okien z tradycyjnymi łącznikami kątowymi, a dodatkowe docieplenie z użyciem wkładu termicznego minimalizuje straty ciepła.

- "Warto sprawdzić również nasze pozostałe rozwiązania objęte promocją: narożne okna i drzwi balkonowe, okna z ukrytym skrzydłem, drzwi przesuwne czy okucia Select. Połączenie jakości i funkcjonalności naszych produktów z konkurencyjną ceną i atrakcyjnymi rabatami sprawi, że nadchodzące lato będzie naprawdę gorące" - zapewnia Izabela Tryba.

Akcja promocyjna potrwa do 22 września 2018.

Szczegółowe informacje dostępne są w salonach oraz na stronie producenta.

źródło i zdjęcia: OknoPlus

OknoPlus rozpoczyna Lato Rabatów

Firma powiązana:

OknoPlus

Telefon 12 277 57 00, 0 800 13 00 54 (infolinia)
www.oknoplus.com.pl
biuro@oknoplus.com.pl

OknoPlus
Zobacz produkty: