Promocje

Promocja na rynnę New Premium w pełnym zestawie!

25.05.2018

WIPER znany producent systemów odpływów prysznicowych oraz odwodnień przemysłowych oferuje pełen zestaw rynny New Premium.

W zestawie znajdują się odpływ prysznicowy PREMIUM, mankiet izolacyjny oraz zestaw kołków mocujących. W zestawie jest również nowy syfon SNAKE z redukcją 40/50. Wykonany w 100% z polipropylenu Hostalen PP. Charakteryzuje się on bardzo niską wysokością zabudowy 45 mm. Przepustowość to 50 l/min, przy zasyfonowanie 30 mm. W zestawie są również nowe nóżki regulacyjne, Wiper udoskonalił sposób montowania rynienki, uzupełnił system nóżek regulacyjnych o specjalnie zaprojektowane łyżeczki z tworzywa sztucznego, które mają zapewnić lepszą przyczepność. Montaż jest bardzo prosty, przykręcamy łyżeczki kołkami dołączonymi do zestawu, dzięki temu również dalszy montaż rynienki staje się łatwiejszy.

Na tym nie koniec! Breloczek z otwieraczem oraz kluczyk do wyciągania kratki i sitka z syfonu, scyzoryk wielofunkcyjny ze śrubokrętem krzyżakowym i śrubokrętem płaskim oraz korkociągiem, szmatka 3M do przetarcia powierzchni kołnierza przed przyklejeniem nóżek.

Pobierz gazetkę z cennikiem!

źródło i zdjęcie: WIPER Sp. z o.o.

Promocja na rynnę New Premium w pełnym zestawie!

Firma powiązana:

WIPER Sp. z o.o.

Telefon 32 73850 00, tel. kom. 781 60 60 68
www.wiper.pl
poczta@wiper.pl

WIPER Sp. z o.o.
Zobacz produkty: