Promocje

Został miesiąc aby zgarnąć nagrody od Kärcher

10.05.2018

Firma Kärcher obchodzi w tym roku swój jubileusz 25 - lecia w Polsce. Z tej okazji firma organizuje liczne atrakcje i wydarzenia.

KÄRCHER - NIEMOŻLIWE JEST MOŻLIWE

Z powodu dużego zainteresowania trwającą od marca akcję firma postanowiła przedłużyć do końca maja.

W ramach akcji przy zakupie wybranych modeli myjek ciśnieniowych Full Control konsument otrzyma atrakcyjne wyposażenie dodatkowe.

Szczegóły akcji i regulamin dostępne są na stronie: www.karcher-niemozliwejestmozliwe.pl

Urządzenia objęte akcją to modele myjek klasy Full Control z innowacyjnym pistoletem ciśnieniowym, który pozwala dobrać do rodzaju czyszczonej powierzchni najlepsze parametry pracy i na bieżąco monitorować ciśnienie strumienia czyszczącego.

Wysokościowe mycie okienNajważniejsze funkcje pistoletu

To regulacja poziomu ciśnienia wody i dozowania środka czyszczącego jedynie przy pomocy przycisków +/-; przejrzysty wyświetlacz LCD pokazujący bieżące parametry mycia; ustawienie MIX do podawania środka czyszczącego.

Dedykowane każdemu z modeli Full Control wyposażenie standardowe można, dzięki tej właśnie akcji, jeszcze wzbogacić o kolejne akcesoria zwiększające zakres zastosowań urządzenia wysokociśnieniowego wokół domu.

Organizator akcji przewidział 2 zestawy nagród, o wartości rynkowej 200 lub 300 zł. I tak, to co do dziś wydawało się niemożliwe do wyczyszczenia, dzięki nagrodom stanie się możliwe!

Warto się spieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona.

źródło i zdjęcia: Kärcher Sp. z o.o.

Został miesiąc aby zgarnąć nagrody od Kärcher

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.
Zobacz produkty: