Promocje

Wiosenne promocje na okna Vetrex

08.05.2018

Przyroda budzi się do życia, a wraz z nią pojawia się dodatkowa porcja energia, by z jeszcze większą mocą zabrać się za realizację najważniejszego marzenia - budowę własnego domu. Marzenie to, chociaż piękne, wymaga określonych nakładów finansowych. Chcemy, by nasz nowy dom, jak również zamontowane w nim okna, były nowoczesne i funkcjonalne, poszukujemy więc produktów jakościowych, ale w atrakcyjnej cenie.

Firma Vetrex przygotowała kilka pakietów, z których możesz skorzystać pojedynczo lub łączyć je dowolnie wedle swojego uznania:

PAKIET WYGODNIE DOPASOWANY

Z rabatem na system V76, które możesz dowolnie doposażyć, otrzymując okno takie, jakie chcesz - kompletnie Twoje.

System Vetrex V76 w salonie

Czas trwania promocji: 16.05.2018

PAKIET NALEŻYCIE BEZPIECZNY

Z rabatem na wyposażenie antywłamaniowe dla systemu V90+, które sprawią, że Twoje okna będą nie tylko ciepłe, ale i bezpieczne.

System Vetrex V90+ w pokoju dziecka

Czas trwania promocji: 16.05.2018

PIĘKNE OKNO W DWÓCH KOLORACH

Oferta dotyczy okien: V82, V82 Black Design, V82 ProSafe oraz stolarki przesuwnej typu Patio i łukowej wykonanej w wymienionych systemach w stałym układzie kolorystycznym: Wewnętrzna strona profilu- Winchester - renolit nr 49240 Kolor rdzenia – Brąz. Zewnętrzna strona profilu - Ciemnoszary - renolit nr 701605.

Czas trwania promocji: 16.05.2018

Wymienione powyżej systemy okienne, wykonane w podanej kolorystyce, będzie można nabyć w cenie kolorów standardowych. Kalkulacja cenowa stolarki w promocyjnym bikolorze w porównaniu z innym zestawem, sprzedawanym w zwykłej cenie, to różnica rzędu nawet kilkunastu procent!

Zapraszamy do salonów sprzedaży Vetrex!

źródło i zdjęcia: Vetrex

Wiosenne promocje na okna Vetrex

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex
Zobacz produkty: