Promocje

Brama garażowa Krispol z wąskim tłoczeniem w zabójczo niskiej cenie!

07.03.2018

Imponujące właściwości termoizolacyjne, wszechstronny design wpisujący się zarówno w stylistykę nowoczesnych, jak i tradycyjnych domów oraz pełne bezpieczeństwo i komfort obsługi. To prawdziwy debeściak wśród bram garażowych!

Charakterystyka bramy garażowej VENTE K2 RCS 60T

Ta wyjątkowo ciepła brama posiada podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, dwa uszczelnienia międzysekcyjne oraz uszczelkę obwodową - dwuwargową. Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu brama garażowa posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne osiągając współczynnik przenikania ciepła U na poziomie U=0,9 [W/m2K] (dla bramy o wymiarach 5000×2500).

Brama garażowa VENTE K2 RCS 60T

Efektowne, wąskie przetłoczenia zastosowane na płaszczu bramy są popularnym wzorem, stosowanym w domach o różnych stylach architektonicznych.

Dużym atutem tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości wykonania bramy.

Bramę garażową VENTE K2 RCS 60T można zamówić w kilkudziesięciu dekorach oklein oraz w palecie ponad 200 kolorów RAL. Nowością w ofercie oklein jest Beton 2. Nowy dekor, to idealna propozycja dla wszystkich miłośników szarości i industrialnych wnętrz. Ze względu na duży udział powierzchni bramy w całej bryle domu okleina Beton 2 zapewni interesujący efekt wizualny, który doda budynkowi nowoczesnego, wyrazistego charakteru i podkreśli indywidualny charakter inwestycji.

Promocja obowiązuje do 9.03.2018r.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Krispol

Brama garażowa Krispol z wąskim tłoczeniem w zabójczo niskiej cenie!

Firma powiązana:

Krispol

Telefon 61 662 41 00
www.krispol.pl, krishome.pl
biuro@krispol.pl

Krispol
Zobacz produkty: