Promocje

Promocja z okazji otwarcia nowego salonu VOX

28.02.2018

Już 1 marca br. w Bielsku-Białej nastąpi otwarcie salonu marki VOX z szeroką gamą drzwi, podłóg oraz produktów komplementarnych. Na 540 mkw. oprócz ekspozycji produktów znajdzie się przestrzeń przeznaczona do relaksu oraz strefa projektanta.

Nowy salon marki VOX, który zostanie otwarty 1 marca br., położony jest przy ulicy Piekarskiej 74 w Bielsku-Białej. Jego powierzchnia wynosi 540 mkw. i jest podzielona na część sprzedażową, a także strefę relaksu oraz strefę projektanta. Salon będzie oferował drzwi, podłogi oraz produkty komplementarne. Z okazji otwarcia od 5 do 16 marca br. na klientów będzie czekała zniżka 20% na wszystkie drzwi i podłogi.

- "Nowy salon VOX został zaprojektowany zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak i potrzebach profesjonalistów. W związku z tym już 15 marca organizujmy dzień otwarty dla architektów i projektantów wnętrz. Salon oprócz produktów będzie oferował również szereg usług dodanych. Z pewnością naszą mocną stroną będzie doradztwo, które ułatwi klientom dobór najlepszych rozwiązań" – zapowiada właścicielka salonu, Elżbieta Bogusz.

Nowo powstały salon będzie oferować ponad 70 modeli drzwi producentów, takich jak DRE, Pol-Skone, Invado, InterDoor, Porta, Asilo czy Erkado. Wśród nich znajdzie się nowość marki VOX – personalizowane drzwi SMART, które dzięki dodatkowym akcesoriom – tablicy, pojemnikom, wieszakom, paskom – można dopasowywać do indywidualnych potrzeb oraz charakteru danego pomieszczenia. Na ekspozycji znajdą się również drzwi zewnętrzne i wejściowe CAL, Doorsy oraz KR Center. Bogata oferta paneli podłogowych (m.in. VOX, Tarkett, Krono Oryginal, Classen, Kronopol, Balterio, My Floor, Meister, Designfloor, 3D – Loft Design System) zostanie uzupełniona o podłogi drewniane VOX (kolekcja Skandinavien), Ever Home oraz GlobalWood, a także – cieszące się coraz większą popularnością – podłogi winylowe/LVT (Tarkett, Gerflor). Dodatkowo, ofertę salonu wzbogacono o kompozytowe deski tarasowe Timberness, tynki strukturalne włoskiej marki OIKOS oraz farby Caparol.

Nowy salon VOX w Bielsku-Białej został zaprojektowany z myślą o wygodzie klientów. W salonie na odwiedzających będą czekać doświadczeni doradcy oraz architekci, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania. Do dyspozycji klientów zostanie oddana wygodna strefa relaksu z aromatyczną kawą, strefa dziecka dla najmłodszych, a także strefa projektanta, czyli miejsce do konsultacji z architektem. Ponadto, w ramach usług dodanych, radą będą służyły certyfikowane ekipy montażowe, które zagwarantują prawidłową i trwałą instalację drzwi oraz podłóg.

źródło i zdjęcia: VOX

Promocja z okazji otwarcia nowego salonu VOX

Firma powiązana:

VOX

Telefon 61 812 10 01
www.vox.pl
profile@vox.pl

VOX
Zobacz produkty: