Promocje

Konkurs: Zażartuj i wygraj pompę ciepła NUOS EVO 80!

16.08.2012

Już 15 września rusza szalony konkurs. Lubisz żartować? Zażartuj i wygraj! Wystarczy, że w humorystyczny sposób uzupełnisz teksty w dymkach na rysunku konkursowym.

Konkurs: Zażartuj i wygraj pompę ciepła NUOS EVO 80!

Konkurs rozpoczyna się 15 września i trwa do 15 listopada 2012. Na autora najzabawniejszego rozwiązania, nawiązującego do cech lub zastosowania pompy ciepła powietrze–woda czeka nagroda główna - podgrzewacz z pompą ciepła powietrze-woda NUOS EVO 80. Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie konkursowej: www.nuos.aristonheating.pl

Aby wziąć udział w zabawie należy odwiedzić stronę konkursową – wypełnić formularz zgłoszeniowy i uzupełnić rysunek. Każdy uczestnik poza szansą na wygranie nagrody głównej otrzyma dodatkowo kalkulację optymalnego doboru pompy ciepła uwzględniającą jego indywidualne zapotrzebowanie na ciepłą wodę.

Nagroda główna: podgrzewacz wody z pompą ciepła NUOS EVO 80

Podgrzewacz z pompą ciepła to możliwość korzystania z odnawialnych źródeł energii dostępna dla każdego! Bez kosztownej instalacji, w cenie porównywalnej do konwencjonalnych źródeł ciepłej wody takich jak kocioł czy podgrzewacz. Obniż swoje rachunki za ciepłą wodę!

Korzystaj za darmo z zielonej energii powietrza! NUOS to inteligentne urządzenie łączące w sobie najlepsze cechy pompy ciepła oraz podgrzewacza elektrycznego. Przez większość czasu pracuje w trybie pompy ciepła. Przy wzmożonym, intensywnym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę możliwe jest szybkie podgrzanie wody przy użyciu grzałki. Funkcja auto zapewnia wysoki komfort C.W.U. Użytkowanie pompy ciepła C.W.U. pozwala zaoszczędzić do 70% energii w porównaniu ze zwykłym podgrzewaczem elektrycznym.

Śpiesz się! Czekamy na Twoje rozwiązanie tylko do 15 listopada!

Źródło: Ariston Thermo

Więcej

 

Firma powiązana:

Ariston Thermo Polska

Telefon 012 420 22 20
www.aristonheating.pl

Ariston Thermo Polska