Promocje

„Cena jest biała” promocja Normstahl Entrematic

10.08.2012

Automatyczna brama garażowa Satin Normstahl Entrematic z ultranowoczesnym pilotem – synteza elegancji i komfortu użytkowania

Automatyczna brama garażowa Satin firmy Normstahl Entrematic stanowi wyjątkowe połączenie estetyki wykonania i funkcjonalności. Do jej automatycznej obsługi przystosowany jest nowy 2- lub 4-kanałowypilot Normstahl Entrematic. Olbrzymią zaletą, którą doceni każdy użytkownik nowego pilota firmy Normstahl Entrematic, jest duży zasięg działania urządzenia – do 50 metrów, co pozwala skutecznie skrócić czas oczekiwania na otwarcie bramy.

Sygnał z nadajnika daje możliwość takiego zaprogramowania pilota, aby sterować nim nie tylko bramą garażową lub wjazdową, ale również oświetleniem podjazdu, czy też systemem alarmowym. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że nowy pilot jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami z rodziny Normstahl Entrematic i pozwala oszczędzić użytkownikowi czasu poświęcony na programowanie poszczególnych elementów automatyki garażowej.

Firma Normstahl Entrematic przygotowała specjalną ofertę zatytułowaną „Cena jest biała”. Promocja umożliwia zakup bramy Satin w wybranym spośród 10 propozycji kolorze bez dodatkowych opłat. Oznacza to, że inwestor nie musi martwić się o wysoką cenę kolorowej bramy, a jedynie skupić się na wyborze oryginalnego odcienia pasującego do elewacji budynku, stolarki otworowej czy otoczenia domu. Promocja obowiązuje od 18 czerwca do 15 września 2012 roku.

Bogata oferta Normstahl Entrematic pozwala na wybór bramy garażowej Satin spośród 10 odcieni harmonizujących z bryłą budynku i kolorystyką elewacji. Dodatkowo, bezpieczeństwo i funkcjonalność automatycznych bram, a także wygodne rozwiązanie w postaci nowoczesnego pilota, czynią rozwiązania Normstahl Entrematic dobrym wyborem i gwarancją sprawności na długie lata.

  • Automatyczna brama segmentowa Satin, cena brutto od 4 034 zł

  • Pilot 2-kanałowy firmy Normstahl Entrematic, cena netto 100 zł

  • Pilot 4-kanałowy firmy Normstahl Entrematic, cena netto 120 zł

Źródło: Normstahl Entrematic

Więcej

 

Firma powiązana:

Normstahl Entrematic

Telefon 22 781 80 46, 801 15 65 60
www.normstahl.pl
info@normstahl.com.pl

Normstahl Entrematic