Promocje

Wygraj lot balonem! Konkurs fotograficzny firmy GASPOL

31.07.2012

1 sierpnia rusza druga edycja konkursu fotograficznego GASPOLU. Do wygrania lot balonem z GASPOL TEAM - Mistrzem Polski, liderem rankingu Pucharu Polski!

Wszystkich fanów fotografii i sportu balonowego zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Nagrodą główną w konkursie jest lot balonem GASPOL TEAM dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. Prace można nadsyłać do 15 października 2012 r.

- Wolność i niezwykła perspektywa, tak w trzech słowach można opisać lot balonem. Możliwość oglądania świata z wysokości 1500 m   porusza tak bardzo, że nie sposób o tym zapomnieć. To zastrzyk wrażeń i pięknych wspomnień na lata. Kto próbował - zrozumie. Kto nie latał, niech spróbuje swoich sił w naszym konkursie. Do wygrania loty balonem z Mistrzem Polski – mówi Anna Mikosz z GASPOLU”.

Zdjęcia można nadsyłać w dwóch kategoriach:  balony podczas startu oraz najciekawsze ujęcie z balonem / balonami na ogrzane powietrze.

Wygraj lot balonem! Konkurs fotograficzny firmy GASPOL. Nagrody:

  • 1 miejsce w kategorii: najciekawsze ujęcie z balonem/balonami na ogrzane powietrze – LOT BALONEM dla zwycięzcy z osobą towarzyszącą w okresie do maja 2013 roku, markowe gadżety drużyny GASPOL TEAM (polar, T-shirt z limitowanej edycji GASPOL Team Mistrzem Polski, pamięć, smycz)

  • 1 miejsce w kategorii: balony podczas startu – LOT BALONEM dla zwycięzcy w okresie do maja 2013 roku, markowe gadżety drużyny GASPOL TEAM (polar, T-shirt z limitowanej edycji GASPOL Team Mistrzem Polski, pamięć, smycz)

  • 2 miejsce (w obu kategoriach) - markowe gadżety drużyny GASPOL TEAM (polar, T-shirt z limitowanej edycji GASPOL Team Mistrzem Polski, pamięć, smycz, komin Buff)

  • 3 miejsce (w obu kategoriach) - markowe gadżety drużyny GASPOL TEAM (polar, T-shirt z limitowanej edycji GASPOL Team Mistrzem Polski, pamięć, smycz, komin Buff)

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 listopada 2012 na stronie www.gaspol.pl. Zdjęcia z poprzedniej edycji konkursu są dostępne na www.gaspol.pl/konkurs-fotograficzny.

Źródło: GASPOL

Więcej

Firma powiązana:

GASPOL

Telefon 22 530 00 00
www.gaspol.pl
kontakt@gaspol.pl

GASPOL