Promocje

Prezenty w salonach firmowych Fabryki Mebli Gawin

02.09.2009

Na terenie Polski znajduje się 25 salonów firmowych Fabryki Mebli Gawin. Oferują one szeroki asortyment umeblowania do salonu, sypialni oraz kuchni. Bogactwo wzorów i kolekcji zadowoli wielbicieli różnych stylów i pozwoli na realizacje najśmielszych marzeń aranżacyjnych.

W salonach firmowych Fabryki Mebli Gawin klienci znajdą sztandarowe produkty firmy: narożnik Torino i sofę Monza, a także nowości w asortymencie: zestaw 311 Paris, kuchnię Roma, dwa zestawy modułowe: Connect, Ibero i wiele innych.

Do końca 2009 roku w salonach firmowych Fabryki Mebli Gawin trwa promocja, która zapewnia moc atrakcji. Wydając na zakup mebli z oferty Gawin określoną kwotę otrzymamy atrakcyjną nagrodę rzeczową.

Wśród niespodzianek znajdują się między innymi telefony komórkowe, meble ogrodowe, weekendowe wycieczki do Pragi czy ubezpieczenie na życie. Dodatkowym urozmaiceniem jest zmienność puli nagród.

Zależy nam aby klienci wychodząc z naszych salonów byli nie tylko usatysfakcjonowani dobrze przemyślanym zakupem, ale także pozytywnie zaskoczeni. Dlatego co miesiąc będziemy zmieniać listę upominków, mówi Radosław Dobras, Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej i Marketingu w Fabryce Mebli Gawin.

Fachowa obsługa salonów Gawin udzieli praktycznych porad w kwestii użytkowania mebli. Doświadczeni doradcy chętnie wskażą funkcjonalne rozwiązania odpowiednie do każdego pomieszczenia. Pomogą klientom również w realizacji własnego pomysłu na wnętrze - w doborze wymiarów, stylu, faktury, czy koloru elementów aranżacji.

Szczegółowe informacje na temat promocji w salonach firmowych Fabryki Mebli Gawin na terenie całego kraju. Adresy salonów firmowych Gawin na stronie www.gawin.pl.