Promocje

Poczuj ulgę cenową! Sprawdź zimową promocję Krispol!

08.11.2017

Przez okna ucieka nawet 40% ciepła. Zakup okien o doskonałych parametrach i niskim współczynniku przenikania cieplnego to inwestycja, która zwróci się w postaci niższych rachunków za ogrzewanie. Zgodnie z tendencją do stałego zwiększania energooszczędności domów i zmianami warunków technicznych, standardem w oknach stają się pakiety trzyszybowe o współczynniku Ug między 0,7 a 0,5 W[m2K]. Teraz trzecia szyba o 50% taniej.

Ciepłe bramy garażowe z panelem 60mm 15% taniej

Planujesz zakup bramy garażowej? To świetnie. Teraz nie musisz rezygnować z komfortu cieplnego. Tylko do końca roku mamy dla Ciebie ofertę specjalną. Gdy garaż jest zintegrowany z bryłą domu, warto zainwestować w bramę o dobrym współczynniku przenikalności cieplnej. Ten warunek spełniają bramy garażowe VENTE. Funkcjonalne, solidne, bezpieczne i dopasowane wyglądem do elewacji zapewnią komfort cieplny i wygodę użytkowania przez długie lata. Najcieplejsze bramy KRISPOL bez tłoczenia i z wąskim tłoczeniem w typowych wymiarach teraz 15% taniej.

Wygodna obsługa w każdych warunkach

Nasze bramy wyposażamy w automatykę STARCUS. Dzięki niej zdalne sterowanie jest wygodne i szybkie. W estetycznych wzorniczo modelach ukryte są wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych. Teraz komfort możesz mieć już od 399 zł przy zakupie z dowolną bramą segmentową. Szczegóły dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży KRISPOL.

Korzystaj z zalet automatycznych rolet zewnętrznych

Roleta wyposażona w automatykę oznacza pełen komfort i szybkość jej używania na co dzień. Wystarczy jeden przycisk, aby wprawić roletę w ruch i cieszyć się jej zaletami. Automatyka STARCUS do rolet to wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach, które zostały ukryte w estetycznych modelach. Teraz automatyka STARCUS do rolet już od 109 zł netto przy zakupie rolet zewnętrznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Krispol

Poczuj ulgę cenową! Sprawdź zimową promocję Krispol!

Firma powiązana:

Krispol

Telefon 61 662 41 00
www.krispol.pl, krishome.pl
biuro@krispol.pl

Krispol
Zobacz produkty: