Promocje

Krispol i Solid Security - Solidna taktyka na bezpieczny dom

17.10.2017

Bezpieczny dom już na etapie budowy? Teraz to możliwe. Firma KRISPOL i Solid Security stworzyły unikatową ofertę pozwalającą zadbać kompleksowo o ochronę domu. Wystarczą tylko dwa kroki, aby stworzyć bezpieczny dom dla Ciebie i Twojej rodziny.

Obecnie nowoczesny dom to nie otoczona murem twierdza z kratami w oknach, ale dyskretne i nowoczesne rozwiązania podnoszące poczucie bezpieczeństwa domowników. Dlatego ważne jest, aby przemyśleć je już na etapie planowania inwestycji.

Przy zakupie produktów KRISPOL otrzymujesz rabat w wysokości 500 zł na zakup pakietu safeHOMEKROK 1: ZAKUP KOMPLETU STOLARKI KRISPOL Z PAKIETEM safeHOME

Zamów stolarkę dla domu z pakietem safeHOME obejmującym certyfikowane czujniki przeznaczone do montażu w stolarce KRISPOL. Promocja obowiązuje wyłącznie w sieci salonów KRISPOL. Przy zakupie produktów KRISPOL otrzymujesz rabat w wysokości 500 zł na zakup pakietu safeHOME.

Przy zakupie safeHOME, otrzymasz voucher 500 zł na zakup systemu alarmowego Solid SecurityKROK 2: WYBÓR SYSTEMU ALARMOWEGO

Produkty KRISPOL wyposażone w pakiet safeHOME są gotowe do działania tuż po montażu i podpięciu systemu alarmowego. Dzięki dobrze przygotowanej stolarce, montaż systemu alarmowego Solid Security będzie przebiegał szybko i sprawnie. Inwestycja będzie zabezpieczona już na etapie budowy – stanu surowego zamkniętego. Przy zakupie safeHOME, otrzymasz voucher 500 zł na zakup systemu alarmowego Solid Security. Wystarczy, że wybierzesz pakiet Solid Security, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Promocja obowiązuje wyłącznie w sieci salonów KRISPOL.

Firma KRISPOL i Solid Security stworzyły unikatową ofertę pozwalającą zadbać kompleksowo o ochronę domu

Skorzystaj z oferty specjalnej Solid Security. Zamów usługę. Infolinia 22 457 02 55

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Krispol

Firma powiązana:

Krispol

Telefon 61 662 41 00
www.krispol.pl
biuro@krispol.pl

Krispol