Promocje

Co zrobisz jak oddamy Ci pieniądze - czyli o nowej promocji Braas

01.09.2009

Już od września rusza niezwykła promocja produktów Braas. Możesz spełnić swoje dwa marzenia – pokryć dach najwyższej jakości dachówką i... właśnie tego jesteśmy najbardziej ciekawi.

Od września do listopada decyzja o zakupie dachówek betonowych Braas będzie wiązała się z możliwością uczestnictwa w nietypowym konkursie. Producent dachówek Braas proponuje zwrot gotówki wydanej na pokrycie dachowe, jeśli uzyska odpowiedź na jedno pytanie: „Co zrobisz z gotówką, która zostanie Ci zwrócona za zakup nowego dachu?”.

Sześć osób, po dwie w każdym miesiącu, ma szansę zrealizować swoje marzenia. Warto pamiętać, że Braas produkuje zaawansowane technologicznie dachówki betonowe w szerokiej gamie kolorów oraz oryginalne akcesoria do obróbki dachu. Wyprodukowane z naturalnych surowców, trwałe i łatwe w układaniu są ozdobą każdego domu.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić co najmniej 120 m² jednego z modeli betonowych dachówek Braas oraz minimum 2 spośród proponowanych oryginalnych akcesoriów  dachowych Braas (membrany dachowe, taśmy do obróbek ścian i kominów oraz taśmy uszczelniająco-wentylacyjne).

Jury spośród prawidłowo nadesłanych zgłoszeń wybierze te, które uzna za najciekawsze. Warto więc uchylić rąbka tajemnicy...

Szczegóły na stronie www.monier.pl.

Firma powiązana:

Monier Braas

Telefon 801 900 555, dla tel. kom.: 22 481 39 86
www.monier.pl, www.gwarancjasystemowa.pl
info-braas.pl@monier.com

Monier Braas