Promocje

Kolorowe okno V82 firmy Vetrex - teraz w obniżonej cenie!

12.10.2017

Okna w białym kolorze to wciąż bardzo popularne rozwiązanie stosowane w budownictwie wielorodzinnym. I chociaż niektórzy deweloperzy próbują odczarować tę tendencję na rzecz stolarki kolorowej - białe okna nadal świecą triumfy i nie wydaje się, by w najbliższym czasie ich notowania miały osłabnąć.

Współcześni inwestorzy coraz chętniej stawiają na okna kolorowe i to w różnych konfiguracjachW przypadku projektów indywidualnych sytuacja kształtuje się inaczej. Współcześni inwestorzy coraz chętniej stawiają na okna kolorowe i to w różnych konfiguracjach. Rynek stolarki PVC oferuje profile jednokolorowe, biało - kolorowe lub z dwoma kontrastowymi okleinami. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą dobrać inny odcień okien do wnętrza pomieszczenia, a inny do fasady budynku.

Aktualnie najbardziej modnymi kolorami wybieranymi przez inwestorów indywidualnych od zewnętrznej strony budynku są odcienie szarości. Natomiast we wnętrzu domów popularne są okleiny przypominające drewno.

Biorąc pod uwagę potrzeby rynku i preferencje kolorystyczne osób poszukujących energooszczędnych i pięknych okien - Vetrex przygotował specjalną akcję promocyjną, w której w obniżonej cenie proponuje swoim Klientom nowoczesne okna V82 z dwoma różnymi okleinami - ciemnoszarą od strony zewnętrznej i winchesterem od strony wewnętrznej.

Klienci, którzy zdecydują się na wybór stolarki w promocyjnych dwóch kolorach, będą mogli otrzymać rabat wielkości nawet kilkunastu procent, w porównaniu do okien, w których wykorzystano inny zestaw kolorystyczny.

Promocja potrwa do końca października 2017 r. O jej szczegóły można pytać w salonach sprzedaży Vetrex.

źródło i zdjęcia: Vetrex

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex