Promocje

Nowe Maxiokazje w salonie Max-Fliz

21.06.2012

Maxiokazje są to wyjątkowe okazje prestiżowego salonu wyposażenia wnętrz Max-Fliz. W salonach już kolejna odsłona promocji.

Nowe Maxiokazje w salonie Max-Fliz

Salon, jadalnia, sypialnia

Własna marka firmy Max-Fliz – Maxliving jest połączeniem nowoczesnego designu z atrakcyjną ceną. Zarówno łóżko Como, narożnik Paris czy fotele Silvio i Diego, wykonane są z wysokiej jakości materiałów i stylistycznie reprezentują najnowsze trendy. W cenie promocyjnej znajduje się również najnowsza propozycja salonu, zaprojektowana specjalnie na turniej piłkarski Euro 2012 – Sofa Bari, Sofa dla prawdziwego kibica.

Łazienki

Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć płytek, armatury i akcesoriów łazienkowych, z  których słynie krakowski salon Max-Fliz. Doboru płytek dokonano w taki sposób, aby jednocześnie nawiązywały one do najnowszych trendów w stylizacji. Produktami, które zostały zaproponowane klientom w Maxiokazji można bezproblemowo urządzić całą łazienkę, pamiętając przy tym, że są to produkty nowe, wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oświetlenie

Lampy pełnią we wnętrzach bardzo ważną rolę – umiejętnie zastosowane umożliwiają podkreślenie mocnych stron wnętrza i ukrycie słabszych.  Max-Fliz w okazyjnych cenach  oferuje nowoczesne produkty, zarówno te klasyczne jak i te z nutą fantazji.

Z najnowszym katalogiem Maxiokazji można zapoznać się na stronie internetowej www.max-fliz.com.pl

Źródło: Max-Fliz

Więcej