Promocje

PAKIETY KORZYŚCI 2009 w firmie Wolf

25.08.2009

Firma Wolf, kontynuując dotychczasową ideę wydawania cennika pakietowego o nazwie „Pakiety Korzyści”, zawierającego zestawy urządzeń grzewczych wprowadza kolejną już edycję tego cennika. Nowy Cennik Pakietowy co roku zwiększa zakres oferty pakietowej z zakresu oferty Wolf, ale w tym roku zostaje on po raz pierwszy zmieniony nie tylko asortymentowo, ale także w znacznym stopniu cenowo. Akcja promocyjna będzie trwać do 31 sierpnia 2010 r.

Nowy Cennik po raz pierwszy oferuje ceny w PLN. Nowa forma cen ma za zadanie zapewnić stabilność oferowanych produktów Wolf na rynku, a także zwiększyć wygodę ofertowania i wzajemnych transakcji.

Wraz z nową ofertą pakietową w cenniku 2009, jako stały element cennika znalazły się pakiety kotłów kondensacyjnych CGB 11-35 kW i COB 15-40 kW wraz z kolektorami, które jako pierwsze zostały pokazane na polskim rynku przez firmę Wolf. Oferta Słonecznych Pakietów została wzbogacona o kotły kondensacyjne CGB11, 20 i 35 kW, a także przez kotły kondensacyjne olejowe COB 15 i 40 kW.

W 2009 roku firma Wolf wprowadziła do oferty nowe kotły kondensacyjne, które w wyposażeniu posiadają NOWE ENERGOOSZCZĘDNE POMPY klasy-A, a także wymienniki kotłów do 24 kW z pompami energooszczędnymi, pokryte są specjalną warstwą polimerów w celu zwiększenia efektywności, a także czystości komory spalania.

Nowe kotły będą dostępne w zwiększonej cenie o 600 zł netto katalogowo, a zamówić je można  przez dopisanie do indeksu pakietu litery M.Szczegółowe informacje na temat tych i innych zmian w ofercie są dostępne w cenniku akcji promocyjnej, u Regionalnych Szefów Sprzedaży, a także na stronie www-wolf-polska.pl. 

 

Firma powiązana:

Wolf - Technika Grzewcza

Telefon 22 720 69 01

Wolf - Technika Grzewcza